Чемпіонат України з хокею поповниться ще однією командою: що про це відомо

Чемпіонат України з хокею поповниться ще однією командою: що про це відомо

Чемпіонат України з хокею поповниться ще однією командою: що про це відомо
Champion.com.ua

Змагатися у чемпіонаті буде броварський "Білий Барс".

У чемпіонаті України з хокею настала тимчасова пауза. Останній матч, що було зіграно, відбувся 26 листопада - "Дніпро" здобув перемогу над "Кременчуком".

Причина призупинки чемпіонату була пов'язана зі зняттям двох клубів - "Донбасу" та "Краматорська". Після цього з турніру знялися ще два клуби - "Білий Барс" та "Маріуполь".

Читайте також: Чемпіонат України з хокею втратить ще два клуби після зняття "Донбасу" та "Краматорська"

Таким чином, у чемпіонаті України з хокею залишилося чотири клуби: "Сокіл", "Дніпро", "Кременчук" та "Рулав Одд". Однак незабаром список учасників має поповнитися ще одним клубом.

Що сталося?

У федерації хокею України повідомили, що у чемпіонаті з хокею виступатиме ще одна команда - БСФК.

БСФК, як пояснили у ФХУ - це колишня команда білоцерківського "Білого Барсу". Очолюватиме її Олександр Бобкін - тренер, що працював із "Білим Барсом" у новому сезоні Української хокейної ліги, також анонсована участь більшості хокеїстів білоцерківської команди.

При цьому виступатиме БСФК не у Білій Церкві, а у Броварах. Назву команду отримала на честь Броварського спортивно-фахового коледжу.

Розпочати сезон в оновленому чемпіонаті України БСФК зможе лише після 18 грудня. У Федерації хокею України це пояснили тим, що значна частина гравців команди залучена у навчально-тренувальних зборах юнацької збірної України, яка готується до виступу на чемпіонаті світу.

Відновити ж сезон у ФХУ планують у четвер, 2 грудня. Тоді ж відбудуться два поєдинки: "Сокіл" - "Кременчук" та "Рулав Одд" - "Дніпро".

Що відомо

  • Паралельно із чемпіонатом України була утворена українська Суперліга. Її учасниками мають стати сім команд - "Донбас", "Краматорськ", "Маріуполь", "Білий Барс", МХК "Динамо", "Молода Гвардія" та новоутворений СК "Сокіл".
  • У ФХУ повідомляли про запрошення для участі в оновленій лізі "Маріуполя", однак представники клубу не прибули на засідання.
  • Клуби оновленого чемпіонату України ухвалили рішення, що без урахування анульованих за участю знятих команд матчів кожен учасник УХЛ проведе в регулярному чемпіонаті по 32 поєдинки, а після цього - плей-оф.
На початок