Жителів Кривого Рогу на вакцинацію від коронавірусу підвозять автобусом

Жителів Кривого Рогу на вакцинацію від коронавірусу підвозять автобусом

Жителів Кривого Рогу на вакцинацію від коронавірусу підвозять автобусом
Суспільне Дніпро

Жителів Кривого Рогу, які не мають змоги самостійно поїхати на щеплення від коронавірусу, підвозять автобусом, повідомляють з Кривого Рогу кореспонденти Суспільного.

Цей автобус криворізька громада отримала від Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Він – на балансі 5-го центру первинної медико-санітарної допомоги Кривого Рогу. Скористатися можуть містяни, яким складно самостійно дістатися до пунктів щеплення, повідомила представниця центру первинної допомоги Анастасія Кузнецова.

«Є деякі питання щодо пального, але зараз з цим допомагають райони. Навіть якщо кількість людей буде десять або п'ятнадцять або двадцять, ми все одно будемо возити, бо ми у цьому зацікавлені», – сказала вона.

Жителів Кривого Рогу на вакцинацію від коронавірусу підвозять автобусом
Всередині автобуса, який везе на щеплення.

Цього разу до амбулаторії привели десятьох людей для щеплення другою вакциною та двох для першого щеплення. На вакцинацію, зокрема, приїхала містянка Лариса Рябуха. Каже, після того, як Кривий Ріг потрапив до «червоної» карантинної зони, їздити у громадському транспорті для неї проблематично.

«Якби не це, навряд чи б я сюди сама потрапила, а так – і мій чоловік, і я, і мій син вакцинувалися. Почуваюся нормально, навіть нічого не відчула, подивимося, що буде увечері», – сказала жінка.

Лікарка медико-санітарного центру Аліна Пустогородська говорить, у середньому за добу тут щеплять близько 60 людей.

У разі потреби автобусом зможе скористатися будь-який інший міський медичний заклад.

Що відомо

  • За інформацією криворізького міського протиепідемічного штабу, станом на 30 листопада в місті працюють 30 місць вакцинації – 23 пункти та сім центрів масової вакцинації. Вони є у кожному районі. Майже 175 тисяч криворіжців вже вакцинувалися двома дозами.
  • Станом на 30 листопада загалом на Дніпропетровщині – 232189 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Подолали хворобу 200 258 мешканців області. Померла 7 871 людина.

Читайте також

  • В Україні виявлено 10,5 тисяч нових випадків COVID-19
  • Мільйон мешканців Дніпропетровщини завершили вакцинацію від коронавірусу
  • "Омікрон": що відомо про новий штам коронавірусу та чи загрожує він Україні

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок