Президент Росії Володимир Путін заявив, що "справа не в тому воювати чи ні", а в тому, щоб налагодити відносини. Так він відповів на запитання щодо введення військ на територію України.
"Дивіться, про можливе введення російських військ в Україну говорили ще на початку року... Але, як бачите, цього не сталося. Справа не в тому, щоби вводити там війська, не вводити, воювати, не воювати. А річ у тому, щоб налагодити відносини: зі створення більш справедливого сталого розвитку та врахування інтересів у сфері безпеки всіх учасників міжнародної діяльності. Ось якщо ми щиро до цього прагнутимемо, то жодних загроз ніхто не відчуватиме", — заявив він під час інвестиційного форуму "Россия зовет!", передає російське інформаційне агентство "РИА Новости".
Читайте також: Воєнна тривога 2021: чи відбудеться вторгнення Російської Федерації на територію України
Путін також зазначив, що "червоною лінією" для РФ може стати розширення військової інфраструктури НАТО на територію України.
Так, він відзначив, що через системи ПРО у Польщі та Румунії, країна "вимушена розпочати розробку гіперзвукової зброї".
Що відомо
- 1 листопада видання Politico 1 листопада опублікувало знімки переміщення російської техніки. Журналісти стверджують, що підрозділи почали переміщати у бік України наприкінці вересня. Згодом газета The Washington Post також оприлюднила дані про відновлення пересувань російських військ біля українського кордону.
- У Міністерстві оборони України заявили, що станом на початок листопада 2021 року біля українського кордону та на тимчасово окупованих територіях Російською Федерацією перебувають близько 90 тисяч російських військових. Водночас секретар РНБО України Данілов запевнив, що скупчення російських військ біля кордонів України нема.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!