Кількість туристів із Саудівської Аравії збільшилася в 10 разів — Держагентство з туризму

Кількість туристів із Саудівської Аравії збільшилася в 10 разів — Держагентство з туризму

Кількість туристів із Саудівської Аравії збільшилася в 10 разів — Держагентство з туризму
УНІАН

Кількість туристів із Саудівської Аравії в Україні за перші дев'ять місяців 2021 року збільшилася у десять разів у порівнянні з 2019 роком.

Про це повідомило Державне агентство розвитку туризму (ДАРТ) на авіатуристичному форумі, передає "Інтерфакс-Україна".

За розрахунками агентства, кількість туристів із Саудівської Аравії за цей період становила 48,7 тисяч осіб. При цьому за оцінками експертів, мінімальні витрати одного туриста становлять $2-3 тисячі.

При цьому, промокампанія на ринку країни коштувала $120 тисяч і $26 тисяч Україна витратила на промо-тури.

Однак, загальна кількість мандрівників до України у 2021 році знизилася на 31,54% – до 1 млн 424,47 тис. осіб. Найменше приїжджали туристи з Європи — показник знизився на 10% у порівнянні за аналогічним періодом у 2020, натомість на 14% більше подорожувальників приїжджали з Азії — показник збільшився з 10,3% до 24,4% від загальної кількості туристів.

Що відомо

  • Через запроваджений на території Австрії локдаун з 22 листопада мандрівники не зможуть відвідати країну з туристичною метою. В країну можна буде потрапити лише з поважних причин.

Читайте також

Новий штам COVID-19 "Омікрон": які країни вже оголосили про призупинення авіасполучення

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок