Очільник Twitter Джек Дорсі йде з посади

Очільник Twitter Джек Дорсі йде з посади

Офiцiйно
Очільник Twitter Джек Дорсі йде з посади
AP

Генеральний директор Twitter Джек Дорсі планує піти у відставку. Інформацію офіційно підтвердили у компанії.

На посаді Дорсі має замінити чинний технічний директор компанії Параг Агравал.

"Я вирішив залишити Twitter, тому що вважаю, що компанія готова відмовитися від своїх засновників. Я глибоко довіряю Парагу як генеральному директору Twitter. Його робота за останні 10 років змінила світ. Настав його час вести компанію", — сказав Дорсі.

Водночас перший гендиректор Twitter залишиться членом ради директорів Twitter до закінчення терміну його повноважень у 2022 році.

Наступному очільнику компанії доведеться реалізовувати вже анонсовані великі плани компанії: раніше цього року компанія заявила, що планує залучити 315 мільйонів щоденних активних користувачів, які можна монетизувати, до кінця 2023 року і щонайменше подвоїти свій річний дохід.

Наразі Дорсі є генеральним директором Twitter та компанії з цифрових платежів Square.

Що відомо

  • Голова і засновник соціальної мережі Twitter Джек Дорсі продав свій перший твіт 15-річної давнини у форматі невзаємозамінного токена за 2,916 мільйона доларів.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок