Кожна має власний характер: черкащанка створює ляльки-тільди

Кожна має власний характер: черкащанка створює ляльки-тільди

Кожна має власний характер: черкащанка створює ляльки-тільди
Суспільне Черкаси

Балерини, танцівниці, принцеси та спортсменки. Такі ляльки-тільди створює черкащанка Анна Диннік. Майструвати їх розпочала у 2020 році під час карантину.

Анна Диннік розповіла, що кожна лялька має свою історію та характер. Жінка має вже пів сотні таких виробів:

"Із моєї серії є дві ляльки, які я не хочу нікому віддавати. По-перше, з них все почалося, я хотіла таку спортивну ляльку, таку стильну. Почалося все з голови, потім придумала одяг. І використала все, що було під руками. І повністю противага їй – лялька класична ділова. Вона мені мене нагадує".

ляльки
Анна Диннік. Суспільне Черкаси

Перші вироби майстриня Анна Диннік почала робити для своїх дітей, потім захоплення переросло у хобі. Жінка додала, що нині їй потрібно трохи фантазії та за кілька годин може "народитися" нова лялька:

"Я не купую ніяких викрійок, я сама зробила і придумала чим набивати. Обов’язково сам стиль — у мене ляльки не стоять, вони всі сидять".

Черкащанка створила колекцію ляльок-тільд
Суспільне Черкаси

Імен лялькам не вигадує, за них говорить їхній стиль одягу, зазначила пані Анна. І додала, що найголовніше у створені – якісні матеріали:

"Я купую таку тканину, щоб вона тяглася, була м’яка, приємна — трикотажна тканина. Воно цілком шиється окремо. Набивається нижня частина пісочком — там подвійне дно. Зверху набивається синтепоном, маленькими шматками синтепону. Так само і ручки, і ніжки", — розповіла майстриня.

ляльки
Суспільне Черкаси

Жінка використовує і прикраси:

"Стрічки, мереживо, намисто, камінчики – все що завгодно. Це все купую для прикрашання виготовлених майбутніх ляльок".

Ідеї у майстрині виникають спонтанно, можуть наснитися або ж надихне якийсь аксесуар:

"Я знайшла декор гарний – ножиці, все я вже хочу перукаря зробити. Так само я знайшла якесь гарне мереживо на балерину, — все, я хочу балерину. Я далі шукаю, який декор буде на балерину, який це матиме вигляд, яка буде голова, яка буде зачіска".

ляльки
Анна Диннік. Суспільне Черкаси

Коли працює над лялькою — заспокоюється і забуває про час, розповіла жінка.

"Я наскільки надихаюся, коли їх роблю. У мене відразу серце заспокоюється, такий спокій на душі. Кожного разу щось зробиш: тут якась ручка, якесь плече, ти вже все «Боже, як гарно»".

У планах, додала, створити серію тільд у діловому стилі.

Повне відео

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок