У Лубнах розривають договори з усіма перевізниками

У Лубнах розривають договори з усіма перевізниками

У Лубнах розривають договори з усіма перевізниками
Суспільне Полтава

У Лубнах не проголосували за збільшення тарифу на проїзд у громадському транспорті до 10 гривень. На позачерговому засіданні міськради 29 листопада це рішення члени виконкому не підтримали. З перевізниками, які не працюють на своїх маршрутах, почали процедуру розірвання договорів. Про це Суспільному розповів перший заступник Лубенського міського голови Олег Соболєв.

У Лубнах вдруге не підтримують пропозицію щодо збільшення вартості проїзду у громадському транспорті з 8 до 10 гривень. На позачерговому засіданні міської ради, за це рішення проголосували 14 членів виконкому, замість необхідних 16-ти, розповів Соболєв.

«Ми розпочали процедуру розірвання договорів з перевізниками, які страйкують. Після цього буде оголошено новий конкурс. Ця вся процедура триватиме близько двох місяців. Але у випадку, якщо не буде судових позовів, це може бути набагато швидше», – говорить перший заступник Лубенського міського голови Олег Соболєв.

У Лубнах розривають договори з усіма перевізниками
Люди на зупниці в Лубнах. Суспільне Полтава

Процедуру розірвання договорів ініціювали з двома перевізниками, що працюють на трьох маршрутах. Це усі компанії, які займаються перевезеннями пасажирів у громадському траснпорті у місті.

«Ми вже проконсультувались з юристами і плануємо оскаржувати такі дії міськради в суді. У нас договір на 5 років. Там вказано, що при здорожчанні палива на 10% ми можемо вимагати підвищення вартості проїзду. Паливо здорожчало на 100%. Не розумію їх позицію»,– розповів Суспільному керівник компанії-перевізника Дмитро Волик.

Від 25 листопада у місті триває страйк перевізників. Влаштували протест, бо на засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 24 листопада, не проголосували за підвищення тарифу на проїзд з 8 до 12 гривень, каже керівник компанії-перевізника Дмитро Волик. За його словами, нині перевізники працюють у збиток.

Що відомо:

  • Востаннє ціну на проїзд у Лубнах підвищували у вересні 2021-го року. Вартість квитка зросла від 5 до 8 гривень.

Вибір редакції

На початок