У Дніпрі відкрилась Арт-резиденція DniproPuppet: які лялькові вистави покажуть глядачам

У Дніпрі відкрилась Арт-резиденція DniproPuppet: які лялькові вистави покажуть глядачам

У Дніпрі відкрилась Арт-резиденція DniproPuppet: які лялькові вистави покажуть глядачам
Фото: Міська рада Дніпра

У Дніпрі відкрилась Арт-резиденція DniproPuppet. Це оновлений формат фестивалю лялькового театру DniproPuppet Fest, який відбувається в місті з 2016 року, мовиться в пресрелізі міськради Дніпра, який отримало Суспільне.

За словами організаторів, новий формат заходу – вимушений крок, зумовлений карантинними вимогами. Вистави Dnipro Puppet всі охочі мають можливість подивитись як офлайн, так і онлайн на офіційній сторінці фестивалю у Facebook або в YouTube.

«Вистави, які ми покажемо в рамках фестивалю, підійдуть для сімейного перегляду, тобто будуть цікаві не лише дітям», – зазначив  голова художньої ради при міському голові Григорій Гельфер.

На фестиваль до Дніпра з виставами приїхали колективи з Ужгороду, Львова, Києва, Полтави, Черкас, Миколаєва та Гданська, розповів директор міського театру ляльок «Театр актора і ляльки», арт-куратор резиденції Валентин Фетісов.

У перший день фестивалю, 28 листопада, показали три вистави, зокрема виставу польського театру «Барнабі» «Лицар без коня».

DniproPuppet триватиме до 30 листопада включно. За два дні дніпрянам покажуть ще 5 вистав.

Зокрема, 29 листопада о 19:00 в Молодіжному театрі – вистава «Леді в лавандовому» Полтавського академічного театру ляльок.

30 листопада:

  • 12:00 – «Федорине горе», приватний театр ляльок «ІстАрт» м. Миколаїв, Дитячий мюзик-холл "Перемога"
  • 15:00 – «Чарівна скрипка», приватний театр ляльок «Равлик» м. Київ, Дитячий мюзик-холл "Перемога"

Подивитись вистави можна і онлайн.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок