ФК "Прикарпаття" зіграло внічию з норвезькою командою "Фрам Ларвік"

ФК "Прикарпаття" зіграло внічию з норвезькою командою "Фрам Ларвік" ФК "Прикарпаття"

Восьмого березня у Туреччині футбольний клуб "Прикарпаття" зіграв свій другий матч у завершальному зборі у Белеку. Суперником наших футболістів стала норвезька команда "Фрам Ларвік". 2:2 - результат зустрічі у футбольному спарингу.

ФК "Прикарпаття" зіграло внічию з норвезькою командою "Фрам Ларвік"ФК "Прикарпаття"

У першому таймі Роман Дитка влучив у ворота суперника. Проте за 10 хвилин норвежці змогли відігратися.

У другому таймі форвард іванофранківців Роман Барчук знову вивів "Прикарпаття" вперед, але невдовзі команда "Фрам Ларвік" забила гол у сітку воріт "Прикарпаття".

З результатом 2:2 футбольні команди завершили поєдинок.

11 березня іванофранківці зіграють ще один контрольний матч. Суперником "Прикарпаття" на турецькому зборі стане "Славія-Мозир" - восьма команда Вищої ліги чемпіонату Білорусі-2019.