Андрій Шевченко набрав перші очки у якості тренера "Дженоа": як це сталося

Андрій Шевченко набрав перші очки у якості тренера "Дженоа": як це сталося facebook.com/genoaCFCofficial

Команда українського тренера зіграла на виїзді внічию з "Удінезе".

Український тренер Андрій Шевченко здобув перші очки у якості тренера італійської команди "Дженоа". Відбулося це у поєдинку 14-го туру чемпіонату Італії проти "Удінезе".

"Дженоа" проводила другий матч під керівництвом українського тренера. Дебютну гру генуезці із Шевченком програли "Ромі" з рахунком 0:2, через що закінчували тур у зоні вильоту на 18-му місці.

У другому матчі "Дженоа" вдалося набрати очки. Однак на позиції у турнірній таблиці Серії А цей результат генуезців не вплинув.

Як зіграла "Дженоа" другий матч під керівництвом Шевченка?

Екстренер збірної України не вніс змін у тактичну модель команди після поразки у грі проти "Роми". "Дженоа" вдруге вийшла за схемою 5-3-2.

Разом із тим, у стартовому складі "Дженоа" відбулася одна зміна. Замість 38-річного Горана Пандєва в основі генуезців вийшов Флавіо Б'янкі.

"Дженоа" активніше провела матч із "Удінезе", аніж перед цим проти "Роми". У першому таймі генуезці завдали шість ударів по воротам, один із яких навіть влучив у ствір - Ровелла пробив з дальньої відстані, але у руки голкіперу.

Найкращий момент для того, щоб відкрити рахунок, "Дженоа" мала на 43-й хвилині. Форвард генуезців Екубан переграв захисника Саміра, але, вийшовши віч на віч з голкіпером, пробив повз воріт.

А ось після перерви ближчими до забитого м'яча вже були футболісти "Удінезе". Бету пробивав по воротам голкіпера "Дженоа" Сальваторе Сірігу, однак захиснику Андреа Камбьязо вдалося врятувати команду від голу - м'яч від його ноги влучив у штангу.

У компенсований час "Дженоа" ледь не втратила нічию. Захисник "Удінезе" Айенома Удогіє вразив ворота генуезців, але у момент прийому м'яча перебував у офсайді.

Усього за матч "Дженоа" завдала вісім ударів по воротам, двічі - у ствір. "Удінезе" бив по воротам генуезців частіше - 14 (3 у ствір).

• Чемпіонат Італії. 14-й тур

"Удінезе" - "Дженоа" 0:0

Відео матчу

Що означає ця нічия "Дженоа"

• Перше набране очко Андрія Шевченка у якості клубного тренера із "Дженоа".
  • "Дженоа" після цього поєдинку продовжує йти на 18-му місці (зона вильоту) у чемпіонаті Італії - 10 очок після 14 матчів.
  • Серія без перемог "Дженоа" дійшла до 11 матчів поспіль. За цей період команда Андрія Шевченка програла 4 матчі та 7 разів зіграла внічию.
  • Наступний матч "Дженоа" зіграє проти "Мілана" у середу, 1 грудня.
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу