Перемогла на чемпіонаті світу з панкратіону. Флоріка Лучич. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Перемогла на чемпіонаті світу з панкратіону. Флоріка Лучич. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Перемогла на чемпіонаті світу з панкратіону. Флоріка Лучич. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ
Сусіпльне Буковина

Буковинка Флоріка Лучич здобула перемогу на чемпіонаті світу з панкратіону. Спортсменка змагалася з росіянкою та виграла достроково. Це шоста перемога Флоріки. Панкратіоном дівчина займається вісім років.

Одна сутичка на чемпіонаті триває 4 хвилини. Перемогу можна здобути двома способами – набрати більше балів під час поєдинку або зробити больовий чи задушливий прийоми та перемогти достроково.

Спортсменка каже, що її супротивниця була попереду під час поєдинку та навіть перемагала за кількістю балів, однак Флоріці вдалося перелаштувати хід змагання та виграти.

Буковинська спортсменка Флоріка Лучич стала чемпіонкою світу з панкратіону
На фото тренування дівчини в залі. Сусіпльне Буковина

Нині Флоріка уже повернулась зі змагань та продовжує тренуватись. Зазвичай займається щодва дні по півтори години. Під час підготовки до змагань навантаження збільшує.

Зараз Флоріці 28 років. Вона почала займатись панкратіоном у 20. До цього спортом не цікавилась, а танцювала й планувала стати хореографкою. Після перших двох років тренувань дівчина стала чемпіонкою України та потрапила на чемпіонат Європи.

Тренер спортсменки Ігор Наконечний каже, що дівчина займається завжди наполегливо та приділяє цьому багато часу. За його словами, завдяки цьому у Флоріки багато перемог в поєдинках.

Читайте також

Чернівецька борчиня здобула бронзу на Чемпіонаті світу з вільної боротьби

Що відомо

  • Чемпіонат світу з панкратіону вперше в Україні провели у 2004 році, він відбувся в Івано-Франківську. Цьогоріч змагання пройшли в Харкові, участь брали спортсмени з 18 країн.

Вибір редакції

На початок