Лопес рішенням суддів програв Камбососу і втратив усі чемпіонські титули в легкій вазі: відео

Лопес рішенням суддів програв Камбососу і втратив усі чемпіонські титули в легкій вазі: відео

Лопес рішенням суддів програв Камбососу і втратив усі чемпіонські титули в легкій вазі: відео
Matchroom Boxing

Один з найбільших апсетів року у боксі.

Бій між Теофімо Лопесом та Джорджом Камбососом за титули чемпіона світу за версіями IBF, WBA, WBO та WBC (Franchise) в легкій вазі нарешті відбувся. Цей поєдинок переносили вісім разів, і зрештою боксери вийшли в ринг на півроку пізніше запланованої дати.

Обидва боксери були непереможними до цього бою: американець Лопес в своєму останньому поєдинку шокував Василя Ломаченка і забрав у нього всі пояси, австралієць Камбосос був офіційним претендентом на пояс за версією IBF. Бій Лопес - Камбосос відбувся в Нью-Йорку, рідному місті Лопеса.

Однак провести успішний захист титулів Теофімо Лопес не зміг - він зазнав першої поразки у професійній кар'єрі, програв Камбососу і втратив усі пояси.

Як раніше зазначав сам Камбосос, у контракті на бій опції реваншу не було.

Як проходий бій Лопес - Камбосос

Одразу в першому раунді Джордж Камбосос відправив Лопеса у нокдаун. Боксери без розвідки почали бій, йшли активні атаки з обох боків. І австралієць влучив точним ударом правою - Лопес похитнувся і впав.

  • Відео нокдауну від Камбососа у першому раунді

Інтенсивність бою не падала з кожним наступним раундом: більше часу першим номером працював Камбосос, особливо це було помітно всередині бою. Він викидав більше ударів, але Теофімо влучав теж доволі часто.

А наприкінці бою Лопесу вдалося відправити свого суперника в нокдаун: американець у десятому раунді теж влучив правою рукою і Камбосос упав на настил. Але австралієць піднявся і дотерпів до кінця раунду, під атаками Теофімо.

  • Відео нокдауну від Лопеса у десятому раунді

Утім, розвинути успіх Теофімо Лопес не зміг. Останні два раунди залишилися повністю за Камбососом - він наніс на 25 точних ударів більше (41 проти 16), Лопес закінчував поєдинок з розсіченням. Зрештою, бій дійшов до суддівських записок.

І роздільним рішенням суддів перемогу здобув Джордж Камбосос. Суддівські записки Лопес - Камбосос: 111-115, 112-115 та 114-113.

  • Момент оголошення результату бою: відео

Ця перемога означає, що саме Джордж Камбосос є чемпіоном світу за версіями IBF, WBA, WBO у легкій вазі (а також WBC (Franchise) та The Ring).

І хоча Лопес після бою у коментарях заявив: "Байдуже, що кажуть інші. Я виграв цей бій", але усі пояси він втратив. І зазнав першої поразки у професійній кар'єрі.

Статистика бою Лопес - Камбосос

  • Влучних ударів (усього): Лопес - 176 (565), Камбосос - 182 (739)
  • Силові удари (усього): Лопес - 115 (281), Камбосос - 155 (392)

Що далі для Камбососа

  • Опції реваншу у контракті між боксерами не було. Така ж ситуація, як і в бою між Лопесом та Ломаченком.
  • Одразу три боксери уже оголосили про бажання та готовність битися з Джорджем: чемпіон світу WBC у легкій вазі Девін Хейні (26-0, 15 KO), тимчасовий чемпіон WBC у легкій вазі Раян Гарсія (21-0, 18 KO) та непереможний Шакур Стівенсон (17-0, 9 KO).
На початок