Українка Снігур у вольовому стилі перемогла росіянку і вийшла у фінал тенісного турніру в Дубаї AP

Третій фінал для 19-річної тенісистки.

Українська тенісистка Дар'я Снігур вийшла у фінал тенісного турніру ITF, що проходить у Дубаї. У трьох сетах українка здолала представницю Росії Анастасію Гасанову.

Снігур проводила на турнірі в Дубаї четвертий матч. Перед півфіналом українка вибила з нього по черзі третю сіяну Сіньюй Ван, австралійку Джулію Гарбер, а також словачку Вікторію Кузьмову.

Проти Гасанової 19-річна Снігур проводила першу зустріч. І змогла здобути у ній перемогу.

Як Снігур пройшла у фінал?

Матч між Снігур та Гасановою тривав три сети. У першій партії ані українка, ані росіянка не грали надійно під час геймів на власних подачах. Проте ключовим став дев'ятий гейм, у якому Снігур дозволила суперниці зробити ще один брейк, після чого і програла сет.

У другому сеті Снігур зрівняла рахунок. Українка віддала лише один гейм Гасановій, проте змогла менш, ніж за півгодини перемогти росіянку. Після цього початок третього сету також виглядав рівним - перші чотири гейми закінчилися з рахунком 2:2.

Проте все ж Снігур дотиснула росіянку. У наступних п'яти геймах українка дозволила суперниці взяти лише один та здобути перемогу.

ITF. Дубай, півфінал

Анастасія Гасанова (Росія) - Дар'я Снігур (Україна) 1:2 (6:4, 1:6, 3:6)

Що означає ця перемога Снігур?

• Це третій фінал для Снігур у 2021 році на рівні турнірів ITF. Поки що вона здобула лише одну перемогу - в лютому у французькому Пуатьє.
  • Востаннє Снігур грала у фіналі у вересні - на турнірі у португальському Сантамері вона зазнала поразки.

• Вирішальний матч на турнірі в Дубаї Снігур проведе проти переможниці протистояння між четвертою сіяною Крістіною Куцовою та Алєксандрою Круніч.
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів