Служби порятунку із трьох міст України тренувалися у Сумах

Служби порятунку із трьох міст України тренувалися у Сумах

Служби порятунку із трьох міст України тренувалися у Сумах

Рятувати людей у надзвичайних ситуаціях сьогодні, 7 березня, спільно у надзвичайних ситуаціяхтренувалися рятувальники, патрульна поліція та групи швидкого реагування Червоного Хреста. Серед останніх були сумчани та представники Чернігова і Житомира.

Команди швидкого реагування знаходять людей, перевіряють наявність травм, проводять серцево-легеневу реанімацію, й виносять їх з місця, де сталася надзвичайна ситуація. Працюють змішано, без поділу на регіони.

За легендою, обвалилося п’ятиповерхове приміщення. Групи порятунку виявили шість постраждалих. Команди на місце події направляє спеціальний штаб. Перед цим працюють рятувальники.

"У нас заходять спочатку працівники ДСНС, які мають загасити пожежу, які мають перевірити безпеку входу в це приміщення, ймовірність обвалу яких-небудь перекриттів, щоб убезпечити подальші роботи евакуаційних груп", - розповідає організатор В’ячеслав Палочкін

Оточення приміщення забезпечує патрульна поліція.

"Майже кожного дня трапляються схожі випадки, коли потрібна термінова допомога людям. Саме від злагодженості дій залежить життя і здоров'я цих людей", - пояснює речник патрульної поліції Сумщини Олег Сологуб.

Евакуйовували людей через двері та вікна – у залежності від складності травм. Рятував людей і пан Сергій. Чоловік приїхав із Чернігова. Розповідає, чому - тут.

"Ми тут працювали, щоб побачити, яка в нас буде взаємодія між цими трьома групами. Іноді, буває, що взаємодії немає, і кожен може тягнути ковдру на себе. Іноді з часом воно, буває, забувається, тому треба раз за разом нам це повторювати", - говорить заступник командира загону швидкого реагування Чернігова Сергій Гальперін

Загалом тренування тривали 3,5 години. У них взяли участь близько 30 людей.

На початок