У Новгороді-Сіверському відкрили нове приміщення державної міграційної служби

У Новгороді-Сіверському відкрили нове приміщення державної міграційної служби

У Новгороді-Сіверському відкрили нове приміщення державної міграційної служби оригінал

У Новгороді-Сіверському відкрили нове приміщення районного сектору державної міграційної служби. Воно друге в області, зроблене за новими стандартами надання послуг, каже начальниця обласного управління державної міграційної служби Ксенія Лук’янець. Відтепер в Новгород-Сіверській міграційній службі можуть приймати понад п’ятдесят відвідувачів на день.

Завідувач сектору Сергій Ковалевський каже – якість надання послуг відтепер покращиться. Він показує два входи до нового приміщення. Один – з вулиці, інший – з двору, облаштований для людей з інвалідністю.

«Нове приміщення оснащене для людей з інвалідністю пандусами.В старому приміщенні зовсім ніяких умов для надання послуг для людей з інвалідністю не було», - каже Сергій Ковалевський.

Аби сфотографуватися для отримання паспорта та забрати документ, людей з інвалідністю в ось це старе приміщення по сходах заносили родичі, розповідає Сергій Ковалевський. Він показує кабінети, де раніше приймали відвідувачів.

«Ось тут велось оформлення закордонних паспортів, паспортів громадянина України у вигляді картки. Сучасній системі було необхідне як штучне, так і натуральне освітлення. Вікна тут маленькі, освітлення погане, тому при роботі виявляли незручності».

Це старе приміщення замале для прийому людей, говорить Сергій Ковалевський. До Новгород-Сіверського сектору міграційної служби їхали люди з Чернігова, сусідніх районів та Сумської області. Загалом за минулий місяць тут видали 120 закордонних паспортів тастільки ж ІD-карток.

«Зараз вводиться нова послуга – внесення електронного ключа на ІD-картку.Тому кількість послуг збільшується, і збільшується кількість населення, яке звертається за наданням адміністративних послуг», - говорить завідувач Новгород-Сіверського районного сектору УДМС.

Відтепер міграційні послуги надаватимуться ось тут. Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк каже – на день тут можуть приймати понад п’ятдесят відвідувачів. Є окремі кімнати для фотографування, оформлення паспортів, прийому іноземців.

«Більшість підрозділів знаходяться в старих будівлях колишньої міліції або просто в застарілих будівлях. Коли місцева влада знаходить можливість або вкласти гроші в ремонт, або виділити інше приміщення, ми також в цьому беремо участь. Ті підрозділи, які потребують змін, подають заявки та отримують фінансування», - сказав Максим Соколюк.

Оновлення потребують приміщення міграційної служби в інших райцентрах області, говорить начальниця обласного управління Ксенія Лук’янець.

«В планах у нас є ще облаштування за стандартами територіальних підрозділів, які великі за територією та за населенням. Наступне місто, я думаю, що буде – це Прилуки. На сьогоднішній день йде узгодження планів та пропозицій», сказала Ксенія Лук’янець.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди