У Франківську планують відкрити пункт щеплення проти COVID-19 у торговому центрі — Світлана Онищук

У Франківську планують відкрити пункт щеплення проти COVID-19 у торговому центрі — Світлана Онищук

В Івано-Франківську 27 або 28 листопада у торговому центрі на вулиці Вовчинецькій, 225 М планують розгорнути пункт щеплення проти COVID-19. Про це на брифінгу сказала голова Івано-Франківської облдержадміністрації Світлана Онищук.

"Ми бачимо "просідання" вакцинації у вихідні. У будні в нас вакцинуються завжди понад 8-10 тис. людей. Ми вже обговорювали цю ситуацію і хочемо відкрити на вихідні додаткові пункти щеплення у великих супермаркетах міста", — сказала Світлана Онищук.

З її слів, ще один пункт щеплення планують розгорнути 27 або 28 листопада у торговому центрі на Вовчинецькій, 225 М.

"У ці вихідні, суботу чи неділю, плануємо розгорнути пункт щеплення у "Метро". Тоді побачимо, чи це дійсно ефективно. Поспостерігаємо, чи все вийде. Якщо люди йтимуть туди вакцинуватися, то ми будемо відкривати пункти й в інших торгових центрах", — сказала голова облдержадміністрації.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок