Сміттєзвалища в Одеському регіоні не відповідають нормам екологічної безпеки – ОДА

Сміттєзвалища в Одеському регіоні не відповідають нормам екологічної безпеки – ОДА

Сміттєзвалища в Одеському регіоні не відповідають нормам екологічної безпеки – ОДА
odessitua

На Одещині сміттєзвалища переповнені вдвічі більше ніж за вказаними нормами. Про таке 24 листопада на селекторній нараді повідомив директор Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації Павло Буланович.

За словами чиновника в Одеській області зараз налічується 628 полігонів побутових відходів, що займають понад 1000 га, проте лише 495 з них є паспортизованими. Щорічно на цих полігонах "захоронюють" близько півтори тисячі тонн сміття.

"Сміттєзвалища не відповідають нормам екологічної безпеки, та потребують реконструкції. Найпоширеніші "типові" порушення – функціонування в режимі перевантаження; відсутність належного приймання відходів та подальшого контролю за ними; відсутність споруд з вилучення та знешкодження біогазу та фільтрату; відсутність спостереження за станом забруднення навколишнього природного середовища в районі полігону; відсутність відомостей реальних обсягів накопиченого сміття", – зазначив Павло Буланович.

З початку березня в районах ліквідували 665 несанкційованих сміттєзвалищ. Лідерами з них стали Подільський, Одеський, Болградський та Роздільнянський райони.

Читайте також

  • Біля парку "Тузлівські лимани" на Одещині на берег викинуло майже мільйон медуз – еколог
  • Здати великогабаритне сміття та ялинки. В Одесі відкрили новий спецмайданчик
  • Вода в 12 населених пунктах Одеської області не відповідає санітарним нормам

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок