Київ засипало снігом перед матчем "Динамо" - "Баварія". Як готували газон "Олімпійського": відео

Київ засипало снігом перед матчем "Динамо" - "Баварія". Як готували газон "Олімпійського": відео

Київ засипало снігом перед матчем "Динамо" - "Баварія". Як готували газон "Олімпійського": відео AP

Як відбувалися передматчеві приготування до гри в Києві.

Матч п'ятого туру Ліги чемпіонів "Динамо" - "Баварія" проходить у Києві, на стадіоні НСК "Олімпійський". Це останній домашній поєдинок киян у єврокубку в 2021 році - після цього на "Динамо" очікує гра проти "Бенфіки" в Лісабоні.

Перед зустріччю "Динамо" - "Баварія" у Києві розпочалася справжня зима. Сніг почав випадати ще під час матчу молодіжних команд киян та мюнхенців, і не переставав йти до самого початку.

ОлімпійськийУЄФА

Тож, агрономам та працівникам стадіону довелося попрацювати для того, щоб привести газон НСК "Олімпійський" у стан для проведення футбольного матчу.

Грають "Динамо" та "Баварія" з кольоровим м'ячем - відповідна норма прописана у регламенті УЄФА на випадок проведення матчу за таких погодних умов.

Також працівникам стадіону довелося пофарбувати лінії стадіону НСК "Олімпійський" у помаранчевий колір.

Однак навіть у таких умовах футболісти "Динамо" та "Баварії" вийшли на поле для того, щоб зробити розминку та приготуватися до старту матчу.

"Динамо"ФК "Динамо"

Матч "Динамо" - "Баварія" розпочався о 19:45.

Категорії
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів