На Львівщині представлять 3D-мапінг у дерев'яному храмі в Комарно

На Львівщині представлять 3D-мапінг у дерев'яному храмі в Комарно

На Львівщині представлять 3D-мапінг у дерев'яному храмі в Комарно
ЛОДА

Ввечері, 27 листопада, у місті Комарно, що на Львівщині, презентують відеомапінг, присвячений історії Михайлівського храму. Так організатори хочуть привернути увагу до дерев'яної святині ХVIII століття. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Дерев’яна церква Архістратига Михаїла в Комарно збудована у ХVIII столітті і є пам'яткою архітектури національного значення.

Храм в Комарно
Храм в Комарно. Вікіпедія/фото Haidamac

Наразі богослужіння у храмі не відбуваються. Тож створюючи 3D-мапінг, художники проєкту намагалися показати церкву такою як тоді, коли вона функціонувала та була наповнена людьми. Зокрема, за допомогою світла та звуку всередині дерев'яного храму на час дійства відтворять втрачені елементи іконостасу.

"Це вперше в Україні за допомогою сучасних 3D технологій, використовуючи світло та звук, відвідувачам продемонструють втрачені деталі церковного іконостасу. Церква Архістратига Михаїла є дуже особливим, намоленим місцем. Переступаючи її поріг відчувається неабияка духовна сила та енергетика", – каже директорка обласного департаменту архітектури та розвитку містобудування Олена Василько.

3D-мапінг у дерев'яному храмі в Комарно
3D-мапінг у дерев'яному храмі в Комарно. ЛОДА

Відвідати подію можна в суботу, 27 листопада, о 17:00 та 18:00. Як повідомили організатори, побачити дійство можна безкоштовно. Для цього потрібно зареєструватися, вказавши ім'я та бажану годину відвідування. Подія відбуватиметься із дотриманням усіх карантинних обмежень.

Читайте також: У Звенигороді на Львівщині археологи розкопали будинок XII століття

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок