Процес будівництва музею Революції гідності розблоковано

Процес будівництва музею Революції гідності розблоковано

Процес будівництва музею Революції гідності розблоковано
Проєкт Музею Майдану в Києві, розроблений архітектурним бюро Kleihues + Kleihues.

Процес будівництва музею Революції гідності розблоковано, а от зведення меморіалу поки заблоковане, заявила в ефірі Українського радіо заступниця генерального директора Національного музею Революції Гідності Ольга Сало.

За її словами, триває етап пошуку підрядника для розробки проєктно-кошторисної документації. Після цього може початися фізичне спорудження фундаменту, стін та даху майбутнього музею.

"Багато було нарікань, що вісім років минуло, а музею ще немає, але тут можна говорити, що загалом світова практика показує, що вісім років — це не критичний час і більшість музеїв з’являлись дещо пізніше", - сказала Сало.

Що відомо

  • "Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції гідності" засновано у 2015.
  • Всі ці роки тривають суперечки щодо того, яким має бути Музею гідності. А деякі з них розглядають суди, зокрема, і щодо ділянки, виділеної під будівництво.
  • У 2021 році німецьке архітектурне бюро Kleihues + Kleihues, яке виграло конкурс з розробки проєкту Музею Майдану, безоплатно передало Україні авторські права на його реалізацію.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант