Вірш про збірну. Футболісти оголосили конкурс до дня народження Шевченка

Вірш про збірну. Футболісти оголосили конкурс до дня народження Шевченка

Вірш про збірну. Футболісти оголосили конкурс до дня народження Шевченка Facebook асоціації футболу

Українська асоціація футболу на честь дня народження українського поета Тараса Шевченка проводить конкурс на найкращий вірш про збірну.

Умови конкурсу викладені в повідомленні асоціації в Facebook: потрібно написати вірш, пов’язаний із національною збірною, та надіслати в директ.

Переможця оберуть 9 березня, в день народження Тараса Шевченка, за принципом "найкращий опис збірної напередодні Євро-2020". Вірш-переможець запостять у соціальних мережах асоціації.

Нагорода - два квитки на гру збірної (на будь-який з трьох домашніх товариських матчів, проведених у період до Євро-2020).

Як відомо, прізвище головного тренера збірної України Шевченко.

Що відомо

  • Збірна України у кваліфікації на Євро-2020 очолила свою групу та вийшла до фінального турніру. Як заявив президент Української асоціації футболу Андрій Павелко, за цей успіх головна команда отримає рекордну суму преміальних.
  • До групи С разом з командою Андрія Шевченка потрапили Нідерланди й Австрія. Останнього суперника у групі "синьо-жовті" дізнаються після стикових матчів Ліги націй 31 березня 2020 року.
  • Поєдинки групи С відбудуться 14, 18 і 22 червня. Перший матч Україна зіграє з Нідерландами в Амстердамі 14 червня, другий — проти переможця стикових матчів у Бухаресті 18 червня, третій — 22 червня проти збірної Австрії також у Бухаресті.
  • Товариські зустрічі збірної України: Франція–Україна - 27 березня; Польща–Україна - 31 березня; Україна–Кіпр - 26 травня; Україна – Північна Ірландія - 2 червня; Україна – Ізраїль - 7 червня.
Категорії