Сальвадор став першою країною, яка зробила біткоїни легальним платіжним засобом

Сальвадор став першою країною, яка зробила біткоїни легальним платіжним засобом

Сальвадор став першою країною, яка зробила біткоїни легальним платіжним засобом
. AP

Сальвадор першим у світі зробив біткоїни офіційним платіжним засобом. Тепер ними можна розраховуватися в магазинах та платити податки.

Згідно з текстом рішення парламенту Сальвадору, близько 70% жителів країни не мають доступу до традиційних фінансових послуг, оскільки не мають банківських рахунків. Криптовалюту вводять в обіг для того, щоб знизити цей показник, передає CNBC.

За новим законом, обмінний курс біткоїну та офіційної місцевої валюти — долару США — "буде вільно встановлюватися ринком". Окрім того, держава пропонуватиме навчання для населення, щоб люди опанували транзакції з біткоїнами.

Щороку громадяни Сальвадору, які працюють за межами країни, пересилають додому близько 6 мільярдів доларів. На думку влади, обіг біткоїнів спростить такі перекази та стане альтернативою для тих, хто не має банківських рахунків.

Що відомо

  • 4 червня ціна Bitcoin впала після того, як Маск запостив у Twitter мем про розбите серце.
  • У березні генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск повідомив про початок продажів його продукції за криптовалюту. Він також повідомив, що біткоїни, які його компанія отримає за автомобілі, які не будуть конвертовані в офіційну валюту і збережені в біткоїнах.
  • Наприкінці 2020 року курс біткоїна почав стрімко зростати, 8 січня 2021 року сягнувши позначки у більш ніж 40 тисяч доларів за одиницю.
  • 13 травня Ілон Маск зупинив продаж Tesla за біткоїн, після чого курс криптовалюти впав на 17 відсотків
  • У США програміст забув пароль від диска з біткоїнами на 240 мільйонів доларів.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок