Українка Кнарік Айрапетян здобула "бронзу" чемпіонату світу з паракарате

. paralympic.org.ua

Це вже друга нагорода спортсменки на такому рівні.

Чемпіонат світу з карате в Дубаї приніс Україні ще одну нагороду – і знову в жіночій категорії. Услід за успіхом Аніти Серьогіної, Галини Мельник та Катерини Кривої, які принесли найбільшу кількість світових медалей в історії збірної, боротьба за нагороди почалася в паракарате.

Єдину українську медаль у змаганнях серед спортсменів з інвалідністю завоювала Кнарік Айрапетян. Каратистка виступає у класі K30, який представляють спортсменки на візках. У цій категорії учасниці змагаються в безконтактному виді карате – ката.

Айрапетян посіла на цьому чемпіонаті третє місце й здобула "бронзу". На шляху до фіналу каратистка пройшла групову стадію, де показала третій результат – 39.34 бала. А у двобої за третє місце українка виявилася кращою за чилійку Даріен Паулу Уллоа Рамос та заробила за виступ 39.46 бала.

"Бронзу" Айрапетян розділила з єгиптянкою Фатмою Махмуд (38.74). Чемпіонкою ж у цьому виді стала іспанка Ізабель Фернандес Хіменес (43.8), а "срібло" виборола француженка Вірджин Балларіо (40.74).

• 29-річна Айрапетян представляє Львівську область.
  • Це не перша нагорода спортсменки на такому рівні. Айрапетян ставала чемпіонкою світу з паракарате в 2016 році, а в 2017-му – чемпіонкою Європи.
  • На минулому чемпіонаті світу в 2018-му українка була четвертою.
  • Цього року Айрапетян здобула "срібло" на чемпіонаті Європи.