Підрозділи 35-ї окремої бригади морської піхоти займатимуться бойовою підготовкою до квітня 2020-го

Підрозділи 35-ї окремої бригади морської піхоти займатимуться бойовою підготовкою до квітня 2020-го

Підрозділи 35-ї окремої бригади морської піхоти займатимуться бойовою підготовкою до квітня 2020-го UA: Миколаїв

Із бронеавтомобілями та автоматами. На полігоні 235-го міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів бійці 35-ї окремої бригади морської піхоти відпрацювали бойові стрільби відділень.

28-річний Роман із позивним "Барс" служить у Збройних силах України з 2012 року. У 2018-му перевівся до 35-ї бригади. Роман говорить: "Перевівся в морську піхоту, бо тут цікавіше. Більше бойового досвіду. Більше навчають, тренують. Більше досвіду набираємось, навіть якщо щось повторюємо, то це в плюс. Повторення. Це більше тренувань, більше занять і більший саморозвиток".

Перед практичною частиною теорія. Інструктор Ігор Кушик схематично доводить до особового складу бойовий наказ командира: "На даному етапі відпрацьовувалася робота командира на макеті місцевості з особовим складом його відділення. У нас зараз йде підготовка відділень для відпрацювання вже заздалегідь зробленого мішеневого поля. Підручні засоби ми взяли. Солдатики у нас є, солдати іграшкові. У нас макет танка є, нитки. Усе, що було".

Відділення 35-ї бригади пересувалося на бронеавтомобілі "Варта". За легендою, на відкритій місцевості зіткнулися з ворогом. Десант зустрічає супротивника вогнем з автоматів Калашникова. Військовослужбовець ЗСУ Володимир "Піф" говорить: "Вважаю, що заняття наші пройшли на належному, високому рівні, дякуючи нашим інструкторам, які досить добре підготувалися до цього заняття. І в особового складу дуже велике було бажання, мотивація".

На заняттях присутні військові з Канади. Вони допомагають українським інструкторам, перевіряють їхню роботу на відповідність стандартам НАТО. Представник місії Збройних сил Канади в Україні "Unifier" Ніколас Мак говорить: "Ми з моєю командою проводимо навчання. Ми виступаємо в ролі менторів, тобто помічаємо певні моменти, які треба, може, коригувати, за необхідності".

Ніколас Мак розповів, що комунікувати з українськими військовими цікаво, адже вони діляться бойовим досвідом.

- Підрозділи 35-ї бригади займаються разом із канадськими колегами з початку лютого цього року, – каже заступник командувача морської піхоти Військово-морських сил України Дмитро Делятицький. - Ми максимально зацікавлені підготовкою своїх військових частин, тому я, заступник командувача з бойової підготовки, сам командувач, інші офіцери дуже часто присутні під час підготовки своїх частин. Цей захід дуже важливий, тому що він максимально наближений до стандартів НАТО, дає нам нові можливості в розвитку наших підрозділів за стандартами НАТО.

Підрозділи 35-ї окремої бригади морської піхоти займатимуться бойовою підготовкою до квітня 2020 року.

Автор - Володимир Степанов, оператор - Василь Філімон.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди