Співачка Адель випустила перший альбом за 6 років

Співачка Адель випустила перший альбом за 6 років

Співачка Адель випустила перший альбом за 6 років
Фото: Getty Images

Альбом називається "30", у ньому йдеться про розлучення з бізнесменом Саймоном Коннекі. Назва відсилає до віку співачки, в якому вона вийшла заміж.

Як розказала співачка в інтерв’ю Vogue, новий альбом допоможе синові Анджело зрозуміти, чому його мама й тато більше не разом.

Музичне медіа "Слух" називає реліз співачки "альбомом-терапією, але точно не ще одним сльозливим альбомом, хоч він і розпочинається рядками "Я візьму квіти на кладовище свого серця для всіх моїх коханців у сьогоденні й у темряві". Протягом дванадцяти пісень Адель проходить шлях від почуття вини та беззахисності до звільнення, самопрощення, прийняття та надії на краще, пише медіа.

Усі платівки співачки мають назви з посиланням на вік виконавиці: "19" (2008), "21" (2011), "25" (2015). Вони були продані багатомільйонними тиражами та принесли Аделі низку нагород, у тому числі 15 премій "Греммі".

Послухати новий альбом "30" можна на стримінгових сервісах Apple Music та Spotify, а також YouTube.

Що відомо

  • Адель подала на розлучення з американським бізнесменом Саймоном Конеккі у 2019 році – через два роки після таємного заміжжя та через вісім років стосунків. У розмові з Опрою Адель розповіла, що завжди мріяла жити у повній родині, оскільки її батько покинув матір, коли співачці було два роки.
  • Адель поділилася, що вперше дізналася про проблеми у своєму шлюбі, пройшовши тест у глянцевому журналі. При цьому співачка каже, що досі любить колишнього чоловіка та вважає, що він "врятував її життя", коли вона стала знаменитою. Зараз пара живе недалеко один від одного у Лос-Анджелесі та разом виховує сина.

Читайте також

Співачка Адель випустила першу пісню після шестирічної перерви

Група ABBA випустила перший за 40 років альбом

Українська режисерка Таню Муіньо зняла кліп для дуету Post Malone та The Weeknd

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант