"Гірник-Спорт" із Горішніх Плавнів поступився тернопільській "Ниві"

"Гірник-Спорт" із Горішніх Плавнів поступився тернопільській "Ниві" ФК "Нива"

19 листопада команда з Горішніх Плавнів "Гірник-Спорт" вдома поступилась "Ниві" з Тернополя. Рахунок матчу - 0:2. Про це стало відомо із трансляції на офіційному ютуб-каналі Першої Ліги. Гра відбулась в рамках 19-го туру Першої ліги з футболу.

Загалом перед 19-м туром "Гірник-Спорт" перебував на шостому місці Першої Ліги, маючи в своєму активі 26 очок. "Нива" посідала сьоме місце здобувши 6 перемог в 18-ти матчах.

На 12-й хвилині рахунок відкрив захисник гостей Семен Вовченко. Після перерви тернополяни подвоїли перевагу після розіграшу кутового. На 65-й хвилині гол забив півзахисник Костянтин Бичек.

За результатами команда із Тернополя набрала 26 очок. Команди нині поділяють шосту та сьому сходинки.

У наступному турі 26 листопада "Гірник-Спорт" зіграє на виїзді проти донецької команди "Олімпік". А "Нива" у Львові прийматиме іншу команду з Полтавщини - кременчуцький "Кремінь".

Що відомо:

• Перша Ліга – це друга за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2020–2021 команди, які посядуть перші три місця вийдуть до Прем’єр-ліги, а ті, які будуть на останніх, – 15-му та 16-му, – вибувають до Другої ліги.
  • Минулого сезону "Нива" за результатами виступів у Першій Лізі посіла 13-те місце у турнірній таблиці.
  • «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів минулий сезон Першої Ліги завершив на 9-му місці у турнірній таблиці.