Чернівецька патрульна стала резервісткою миротворчих місій ООН

Чернівецька патрульна стала резервісткою миротворчих місій ООН

Чернівецька патрульна стала резервісткою миротворчих місій ООН
Facebook/Віта Криворучко

Чернівецька патрульна поліціянтка Віта Криворучко стала резервісткою міжнародних операцій з підтримки миру та безпеки ООН.

Про це Суспільному сказала Криворучко.

Віта Криворучко працює речницею патрульної поліції Чернівецької області. Вона пройшла відбір, аби потрапити в резерв. Першим іспитом була англійська мова: читання, аудіювання та написання письмового рапорту по заданій ситуації. Наступний екзамен – водіння. Третім іспитом були вправи зі стрільби та розбирання/збирання пістолету Форт-12. Останнім завданням була співбесіда англійською мовою.

"Це був виклик самій собі. Я вірила, що зможу, тому коли почула про відбір не вагаючись написала рапорт. Прибувши на тестування, який проводить екзаменаційна комісія ООН, я уявити не могла, що ці два тижні будуть настільки важкими", – говорить Віта.

За словами Криворучко, такий відбір проходить раз в 1-3 роки та складається з декількох етапів. Складання іспитів не дає гарантій, що резервіст поїде в місію. Протягом двох років вона перебуватиме у резерві та у випадку потреби її направлять в місію.

Що відомо

  • Міжнародні операції з підтримання миру і безпеки — міжнародні дії або заходи, спрямовані на виконання миротворчих чи гуманітарних завдань, які здійснюються за рішеннями Ради Безпеки ООН.
  • Україна бере участь в місіях ООН. Військовослужбовці та правоохоронці охороняють кордони, слідкують за громадським порядком, надають гуманітарну допомогу.
На початок