Представниця України на Дитячому Євробаченні Олена Усенко: "Треба йти і доводити, що можеш"

Представниця України на Дитячому Євробаченні Олена Усенко: "Треба йти і доводити, що можеш"

Представниця України на Дитячому Євробаченні Олена Усенко: "Треба йти і доводити, що можеш"

14-річна учасниця Дитячого Євробачення Олена Усенко презентувала кліп на конкурсну пісню "Важіль". Під час прем’єри Олена відповіла на питання своїх фанатів.

Про враження після Нацвідбору

— Я плакала, коли виграла, у мене не було слів, були самі емоції. Пам'ятаю, як наступного дня прокидаюсь — і я повністю в спокої, готова працювати, це так круто.

Оскільки я написала пісню сама, мені не важко її виконувати, бо все, про що я співаю, є у моїй душі.

Про ідею кліпу

— Уперше я вийшла на сцену в 7 років, і той виступ обернувся жахом. Усе пішло не за планом, я дуже боялася. Після того сказала мамі, що більше ніколи не вийду на сцену і не співатиму. Але у 10 років я почала знову займатися вокалом, бо мрія жила в мені. Ідею кліпу запропонувала я, вона жила в мені завжди, і я дуже рада, що Суспільне підтримало мене у моєму бажанні. Меседж, який ми доносимо, дуже важливий для мене: ніколи не треба зупинятися і треба йти далі, тому що ніхто не знає, що чекає на нас. Ми не можемо зупинятися за крок до тріумфу! Треба йти далі й доводити, що ти можеш.

Про враження від зйомок

— Мені дуже сподобалася Злата, дівчинка, яка грала мене маленьку. Це дуже мила і привітна дитина.

Я одразу знайшла зв'язок зі знімальною групою. Можливо, через те, що режисер уже мав досвід у підготовці минулої конкурсантки, Софії Іванько. Відео вийшло таким, як мені снилося. Усе було, як я й хотіла.

Про конкурентів на Євробаченні

— Я не боюся конкурентів і дуже хочу з ними подружитися. Найбільше мені поки що подобаються представники Франції, Польщі, Італії та Іспанії.

Про плани

— Я готую сюрприз разом з педагогом з вокалу Катею Комар. Крім того, будуть деякі зміни в образі. Але одразу скажу, що зачіска залишиться така сама, бо з нею я почуваюся собою.

Звісно, я мрію про участь у дорослому Євробаченні, і я йду до своєї мрії.

Що відомо

Олена Усенко перемогла у Національному відборі на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2021, який провів суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА.

19 грудня у паризькому концерт-холі La Seine Musicale відбудеться фінал Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021, який наживо транслюватиме UA: КУЛЬТУРА.

Читайте більше

Олена Усенко про Гаррі Поттера, вершкове пиво та вокал | Бонжур, Дитяче Євробачення!

Олена Усенко представить Україну на Дитячому Євробаченні-2021: чому журі за неї проголосувало

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант