Антимонопольний комітет дозволив здати в концесію порт “Херсон”

Антимонопольний комітет дозволив здати в концесію порт “Херсон”

Антимонопольний комітет дозволив здати в концесію порт “Херсон” Суспільне Херсон

Переможцем концесійного конкурсу в порту Херсон стало ТОВ "Рисоіл-Херсон" (м. Київ, Україна), утворене з метою участі у концесійному конкурсі компаніями ТОВ «Петро Ойл Енд Кемікалс» (м. Київ, Україна) та Risoil SA (м. Женева, Швейцарія). Ці компанії уклали договір об’єднання, за яким вони зобов’язуються співпрацювати та здійснювати реалізацію проєкту щодо передачі в концесію порту "Херсон".

Про це повідомляється на офіційному вебпорталі Антимонопольного комітету України.

"Петро Ойл Енд Кемікалс" та Risoil SA планують здійснити інвестиції у заплановану трансакцію у розмірі 215,7 млн грн.

У кінці січня 2020-го року до Антимонопольного комітету надійшла заява на опосередковане набуття ТОВ "Рисоіл-Херсон" контролю, шляхом одержання в концесію, над активами у вигляді єдиного майнового комплексу, що належать ДП "Херсонський морський торговельний порт" і ДП "Адміністрація морських портів України" та разом забезпечують надання стивідорних послуг у порту "Херсон".

За інформацією антимонопольного комітету, ТОВ «Рисоіл-Херсон», з урахуванням відносин контролю, здійснює, зокрема, перевалку вантажів у морських торговельних портах «Чорноморськ» та «Південний».

При цьому сукупна частка учасників концентрації на ринку послуг з транспортного оброблення вантажів у морських портах у сегменті стивідорних робіт становить близько 2%.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди