Українська "Юридична Академія" виграла другий матч, але вилетіла з волейбольного Кубка виклику Юридична Академія

Харків'яни здолали фаворитів на виїзді, але мінімально програли за сумою двох матчів.

"Юридична Академія" зіграла вирішальний матч 1/32 фіналу Кубка виклику – третього за престижністю єврокубка з волейболу. На старті турніру українці зустрічалися з австрійською командою "Амштеллен". Переможця двобою визначали за підсумком двох матчів.

У першій грі харків'яни зазнали домашньої поразки з рахунком 1:3 та виходили на другу гру в статусі андердогів.

Тим не менше, у виїзному матчі українська команда одразу повела в рахунку після мінімальної перемоги в першому сеті – 25:23. Господарі взяли під контроль наступні дві партії та випереджали "Юракадемію" – 2:1.

Проте в четвертому сеті українці знову нав'язали боротьбу та зрівняли рахунок у матчі – 2:2. У вирішальній п'ятій партії сильнішими також були харків'яни. "Юридична Академія" обіграла фаворитів із рахунком 3:2.

Та для виходу до наступної стадії змагань цього було замало. За підсумком двох матчів австрійці випередили українську команду на одне очко та вийшли до 1/16 фіналу.

Волейбол. Кубок виклику. 1/32 фіналу

• "Юридична Академія" (Україна) – "Амштеллен" (Австрія) 4:5

Перший матч: "Юридична Академія" (Україна) – "Амштеллен" (Австрія) 1:3 (22:25, 33:31, 23:25, 20:25)

Матч-відповідь: "Амштеллен" (Австрія) "Юридична Академія" (Україна) 2:3 (23:25, 25:18, 25:20, 20:25, 11:15)

• У 1/16 фіналу Кубка виклику боротьбу продовжують два українські клуби.
  • Чемпіони України "Барком-Кажани" (Львів) автоматично стартуватимуть із 1/16 фіналу проти 15-разового чемпіона Словенії "АЦХ Волей".
  • "Епіцентр-Подоляни" також отримали автоматичний квиток до наступної стадії. Команда мала зустрітися в 1/32 фіналу зі словацькою "Братиславою", проте через спалах коронавірусу в клубі суперники не змогли вийти на матчі, а перенести ігри вже не встигали. Тож "Братислава" отримала технічну поразку 0:6 за дві гри, а "Епіцентр" вийшов до 1/16-ї, де зустрінеться з угорським "Пенцудьором".
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів