"Київ-Баскет" розгромив "Рильскі Спортист" та вийшов до наступного раунду Кубка Європи ФІБА FIBA

Кияни взяли реванш за поразку від болгарської команди та здобули четверту перемогу в групі, що вивела їх до другого раунду єврокубка.

Український баскетбольний клуб "Київ-Баскет" зіграв удома останній матч першого групового раунду Кубка Європи ФІБА, в якому визначилося, які команди вийдуть до наступного етапу змагань.

Кияни виходили на гру в статусі другого номера групи B з трьома перемогами та двома поразками. Їхнім суперником у шостому турі став аутсайдер групи – болгарський "Рильскі Спортист", якому в попередньому матчі на виїзді українці програли з рахунком 80:96.

Цього разу "Київ-Баскет" зумів здобути впевнену перемогу – 84:62, що дозволило їм вийти до другого групового раунду єврокубка.

Підопічні Айнарса Баґатскіса повели з перших хвилин матчу та завершили стартову чверть із 10-очковим відривом (23:13). Упродовж майже всієї другої чверті кияни не підпускали опонентів до кільця: лише наприкінці 10-хвилинки болгарська команда змогла заробити вісім очок. На перерву "Київ-Баскет" ішов із солідною перевагою в 20 очок – 41:21.

Третя чверть виявилася результативнішою за попередні. Українська команда продовжувала домінувати (26:17 у чверті) й вела 67:38 перед початком фінального відрізку матчу.

Врешті кияни втримали перевагу до кінця гри. "Рильські" були результативнішими в останній чверті, проте українці завершили матч із рахунком 84:62.

• Кубок Європи ФІБА. Шостий тур

"Київ Баскет" (Україна) – "Рильскі Спортист" (Болгарія) – 84:62 (23:13, 18:8, 26:17, 17:24)

• Відео матчу "Київ Баскет" – "Рильскі Спортист":
  • Група B
  1. "Київ-Баскет" (Україна) – 10 очок (6 матчів)
  2. "Гапоель Ейлат" (Ізраїль) – 8 (5)
  3. "Рильскі Спортист" (Болгарія) – 8 (6)
  4. "Трефль Сопот" (Польща) – 7 (5)

До наступного раунду проходять дві найкращі команди групи. Далі чотири групи по чотири клуби боротимуться за місце в плей-оф.

• "Киї-Баскет" утретє бере участь у Кубку Європи ФІБА.
  • У минулому сезоні кияни дійшли до 1/8 фіналу, де поступилися ізраїльсьокому "Іроні".
  • У дебютному сезоні 2019/20 грали у чвертьфіналі, де вилетіли від турецької "Каршіяки".

• Другий груповий етап Кубка Європи ФІБА розпочнеться 8 грудня.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів