Американський аналог "Євробачення" стартує 21 лютого 2022 року

Американський аналог "Євробачення" стартує 21 лютого 2022 року

Американський аналог "Євробачення" стартує 21 лютого 2022 року
Фото: EBU

American Song Contest — адаптація пісенного конкурсу "Євробачення" в США, у якому візьмуть участь усі п'ятдесят штатів країни, п'ять територій США та столиця країни, що змагатимуться за звання найкращої пісні, пише Еurovision.

Прем’єра "Американського пісенного конкурсу" відбудеться в прайм-тайм на телеканлі NBC у США. Правила, згідно з повідомленням на сайті, лишаються такими ж, як і в європейській версії "Євробачення": сольний виконавець, дует або група представлять кожне місто чи штат та виконають оригінальну пісню, яка може бути "у найрізноманітніших стилях і жанрах, що зустрічаються в Америці".

Змагання в прямому ефірі складатимуться з трьох кваліфікаційних раундів, після яких відбудеться півфінал і остаточний грандіозний фінал, де один штат, територію чи місто оголосять переможцем.

Що відомо

  • Пісенний конкурс "Євробачення" — це щорічний музичний конкурс, який організовує Європейська Мовна Спілка з 1956 року. До участі в конкурсі допускаються переважно країни Європи, що є членами ЄМС.
  • Одна з перших трансляцій "Євробачення" відбулася в США у 1971 році, створення американської версії конкурсу Євробачення планувалося ще у 2006 році. Проте Бен Сільверман, який займався розробкою проєкту протягом 20 років, так і не зміг втілити ідею в життя
  • У 2019 році американська компанія Netflix отримала права на показ фіналу Євробачення 2019 та 2020 років. Окрім того, 26 червня 2020 року на платформі Netflix вийшов комедійний мюзикл "Пісенний конкурс "Євробачення": Історія вогненної саги", який у перші ж вихідні став найбільш перегляданим.
  • 14 травня 2021 року після оголошення ЄМС стало відомо, що права на трансляцію Американського Конкурсу Пісні придбав телеканал NBC. Першим містом-господарем конкурсу може стати Лас-Вегас, Орландо або Тампа.

Читайте також

Українська режисерка Таню Муіньо зняла кліп для дуету Post Malone та The Weeknd

Новий кавер на "Червону руту" від Люсі та Koloah: у пісні з'являються теми олігархату, корупції та забудови Києва

У Харкові презентують альбом Міська Барбари "13ППЛ"

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант