На Рівненщині людям телефоном нагадуватимуть про другу вакцинацію

На Рівненщині людям телефоном нагадуватимуть про другу вакцинацію

Жителям Рівненщини нагадуватимуть про вакцинацію. З 17 листопада оператори колцентру телефонуватимуть їм та розповідатимуть, де і як найзручніше зробити друге щеплення. Про це повідомили у пресслужбі облдержадміністрації. Діятиме колцентр протягом місяця.

Оператори колцентру з 17 листопада обдзвонюватимуть жителів області й нагадуватимуть про повторне щеплення від COVID-19. Працюватиме центр на базі Рівненської медичної академії, повідомили в ОДА.

"Головна мета відкриття колцентру – це змотивувати жителів області вакцинуватися від коронавірусної хвороби. Планується, що контактний центр працюватиме поки що місяць", – цитує пресслужба першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна.

У пресслужбі ОДА пояснили, що ініціатива виникла через те, що частина людей, які отримали перше щеплення, не поспішають вакцинуватися вдруге. Відтак, обдзвонюватимуть саме тих, хто має "жовтий" сертифікат про вакцинацію.

"Людям старшого віку, які не мають змоги встановити програму Дія на телефон, будуть пояснювати, як записатися на друге щеплення. Їм з цим допоможе сімейний лікар. Якщо виникатимуть запитання, як після другої вакцинації отримати COVID-сертифікат, то у колцентрі проконсультують щодо алгоритму дій", – повідомила заступниця голови ОДА Іванна Смачило.

Телефонуватимуть жителям області працівники кафедр медколеджу медично академії та студенти закладу, пояснила директорка медичного коледжу "Рівненська медична академія" Ірина Туровська.

Начальник департаменту цивільного захисту та охорони здоров'я облдержадміністрації Олег Вівсянник повідомив, що для роботи колцентру залучать 12 лаборантів. 17 листопада вони телефонуватимуть з 11:00 по 16:00. З 18 листопада центр діятиме з 9:00 по 16:00.

Що відомо

  • У Рівному 12 листопада пункт щеплення проти COVID-19 відкрили у міській дитячій лікарні. Адреси, де в обласному центру можна отримати щеплення, ТУТ.
  • За даними РНБО, кількість вакци­нованих на Рівненщині станом на 16 листопада становила 301 243 людини, це 26,31% населення області. Повний курс вакцинації пройшли 217 365 людей, це 18,98%.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок