Збірна України з футзалу програла обидва товариські матчі Іспанії: результат

Збірна України з футзалу програла обидва товариські матчі Іспанії: результат SeFutbol

Обидва поєдинки закінчилися для українських футзалістів з однаковим рахунком 0:3.

Чоловіча збірна України з футзалу провела два товариських матчі проти одного із найтитулованіших суперників - збірної Іспанії. У вівторок, 16 листопада, був зіграний другий поєдинок проти іспанців.

Україна проводила спаринги проти Іспанії у межах підготовки до участі на чемпіонаті Європи, що відбудеться у січні 2022 року. На товариські матчі проти іспанців були викликані 14 футзалістів, більшість із яких представляє херсонський "Продексім".

Товариські матчі проти Іспанії збірна України проводила упродовж двох днів, 15-16 листопада. І обидва поєдинки закінчилися безгольовими поразками українців.

Як зіграла Україна проти Іспанії?

У першому матчі українська збірна поступилася з результатом 0:3. У середині першого тайму українці мали можливості, щоб відзначитися, проте натомість самі пропустили - після передачі Катели відзначився Лозано.

Після перерви Україна пропустила ще двічі. Спочатку - на старті другого тайму - Сесіліо віддав на Адольфо, який вдруге вразив ворота українців. А наприкінці матчу іспанці отримали право на 10-метровий, який із другої спроби реалізували.

• Іспанія - Україна 3:0 (1:0)

Голи: Лозано, 10, 39, Адольфо, 21

Відео матчу

У другому матчі Україна програла Іспанії з тим же рахунком і майже за тим самим сценарієм. У стартові 20 хвилин українські футзалісти пропустили один м'яч - на четвертій хвилині Борха переграв голкіпера та вразив ворота.

Як і у першому матчі, після перерви Україна знову пропустила два м'ячі. На самому початку другої половини зустрічі ворота українців вразив Лозано. А на 26-й хвилині рахунок став 3:0 - цього разу Адольфо асистував Сесіліо.

Голи: Борха, 4, Лозано, 21, Адольфо, 26

Відео матчу

БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів