Італійська поліція затримала понад сотню мафіозі

Італійська поліція затримала понад сотню мафіозі

Італійська поліція затримала понад сотню мафіозі
Ілюстративне фото / АР

В Італії поліція затримала понад сотню людей в рамках розслідування діяльності мафіозного угрупування "Ндрангета".

Серед затриманих — імовірні члени мафіозного клану "Моле" — одного з найстаріших та найбагатших в Італії, який також входив до угрупування "Ндрангета", передає ANSA.

Арешти відбулися у Калабрії, Тоскані та Ломбардії.

Прокуратура вже висунула затриманим звинувачення у вимаганні, незаконному зберіганні зброї, торгівлі наркотиками, виробництві та збуті наркотиків, податковому шахрайстві та корупції.

Міністр внутрішніх справ Італії Лучана Ламоргезе вже схвально оцінила дії правоохоронців під час проведення операції.

Що відомо

  • 13 січня в Італії почався найбільший за останній 30 років судовий процес проти 350 людей, яких підозрюють у причетності до діяльності одного з найбільших мафіозних кланів країни ‒ "Ндрангети".
  • 25 листопада італійський суд виніс обвинувачувальні вироки 25 членам кримінального синдикату "Sacra corona unita" з регіону Апулія.
  • В італійському місті П'яченца заарештували групу військових поліцейських (карабінерів) і розформували їхнє відділення після того, як місцеві слідчі розкрили низку злочинів, що, ймовірно, були скоєні у військовій казармі.
  • В Італії мафія почала безкоштовно роздавати продукти людям, які потребують допомоги. Експерти наголошують, що таким чином кримінал заробляє лояльність, і за його послуги пізніше доведеться платити.
  • Сицилійський бізнесмен Джузеппе Піраїно і ще 12 осіб дали свідчення проти 20 ймовірних мафіозі, які вимагали у них гроші.
На початок