Спортсмени Житомирщини стали призерами чемпіонату Європи з кіокушинкай карате у Румунії Фото: Максим Лановий

13–14 листопада у румунському місті Орадя пройшов чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та молоді. Двоє спортсменів Житомирщини здобули срібло чемпіонату. Про це Суспільному розповів керівник Житомирської міської федерації кіокушинкай карате Максим Лановий.

За його словами, за першість у чемпіонаті Європи змагалися понад 450 учасників з 22 країн світу. У складі збірної України Житомирщину представляли: бердичівлянин Роман Юрчук, Дар'я Лукащук з Новограда-Волинського та Назар Кравчук з Житомира.

"Спортсмени потрапили до складу збірної України, здобувши перемогу на чемпіонаті України", – зауважив Максим Лановий.

Спортсмени Житомирщини стали призерами чемпіонату Європи з кіокушинкай карате у РумуніїФото: Житомирська міська рада

У трьох поєдинках житомирянин Назар Кравчук здобув срібло на чемпіонаті Європи серед юніорів, поступившись у фіналі Андрію Дубінку з Ірпеня.

Спортсменка з Новограда-Волинського Дар'я Лукащук також посіла друге місце серед юніорів.

Роман Юрчук з Бердичева поступився в одній четвертій фіналу представнику Грузії, який став чемпіоном у своїй ваговій категорії.

"Руслан Стукал, тренер Назара Кравчука, здобув європейську суддівську ліцензію, – каже Максим Лановий. – Тепер він має право бути суддею європейських поєдинків з кіокушинкай карате".

Національна збірна України посіла перше командне місце чемпіонату Європи у Румунії. У загальному здобутку – 12 золотих, 15 срібних та дев'ять бронзових медалей.

Спортсмени Житомирщини стали призерами чемпіонату Європи з кіокушинкай карате у РумуніїФото: Максим Лановий

За словами Максима Ланового, тепер каратисти Житомирщини розпочинають підготовку до Кубку Європи серед дорослих, який пройде у Литві 2–3 грудня. Там спортсмени виборюватимуть путівки на чемпіонат світу у Токіо.

• Житомирянка Аліна Слободенюк здобула перше місце на відкритому Кубку Федерації дзюдо Києва.
  • У Житомирі у матчі 18 туру Першої ліги футболісти "Полісся" перемогли команду "Кремінь" – 2:0.
  • Представниця Житомирщини Анастасія Лавренчук стала чемпіонкою світу з вільної боротьби.

Читайте нас у Telegram: головні новини Житомирщини