Представниця Житомирщини Анастасія Лавренчук стала чемпіонкою світу з вільної боротьби

Представниця Житомирщини Анастасія Лавренчук стала чемпіонкою світу з вільної боротьби Фото: обласна школа вищої спортивної майстерності

3–5 листопада у Белграді (Сербія) відбувся чемпіонат світу з вільної та жіночої боротьби серед спортсменів до 23 років. Вихованка Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Анастасія Лавренчук здобула золото чемпіонату світу U23 у ваговій категорії 65 кілограмів.

Анастасія Лавренчук розповіла, що на чемпіонат потрапила випадково.

"Я не планувала їхати на чемпіонат світу, але захворіли дві дівчинки і мене включили до складу заміни спортсменів-учасників делегації", – каже Анастасія Лавренчук. – Я спеціально не готувалася до цих змагань, не була готова їхати, тому відчувала себе розгубленою. Коли прилетіли до Белграду, мусила зібратися та боротися за перемогу".

Представниця Житомирщини Анастасія Лавренчук стала чемпіонкою світу з вільної боротьбиФото: обласна школа вищої спортивної майстерності

За словами Анастасії Лавренчук, вона успішно перемогла у трьох сутичках чемпіонату спортсменок з Латвії, Польщі та Індії. У фіналі у ваговій категорії до 65 кілограмів її опоненткою стала росіянка Дінара Кудаєва Саліхова.

"Фінальний поєдинок став найкоротшим із сутичок українок", – каже Анастасія Лавренчук. – Я достроково за одну хвилину 20 секунд на туше завершила зустріч перемогою з рахунком 4:0".

Уродженка Новограда-Волинського Анастасія Лавренчук здобула золото і стала чемпіонкою світу у Сербії.

"Було приємно отримати перемогу", – каже Анастасія Лавренчук. – І було хвилююче після того, як секундант потис руку, пройти коло пошани по килиму з прапором України".

7 листопада вночі Анастасію Лавренчук зустріли в аеропорту "Бориспіль" виконуючий обов'язки директора Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Палагін та тренер Сергій Мельник.

За словами Анастасії Лавренчук, з 15 листопада вона братиме участь у відновлюючих двотижневих зборах у Трускавці, тому що цей Олімпійський рік був насичений випробуваннями, а з 6 грудня – у міжнародних зборах у навчально-спортивному центрі "Конча-Заспа", де тренування завершаться матчевою зустріччю з американцями. У січні наступного року Анастасія планує взяти участь у відбірковому чемпіонаті України з вільної боротьби.

• "Гірник-Спорт" із Горішніх Плавнів переміг житомирське "Полісся".
  • У Житомирі пройшов обласний чемпіонат з пауерліфтингу.

Читайте нас у Telegram: головні новини Житомирщини