"Кіборг" Терещенко очолив миколаївське міське управління у справах ветеранів війни та ВПО

"Кіборг" Терещенко очолив миколаївське міське управління у справах ветеранів війни та ВПО

"Кіборг" Терещенко очолив миколаївське міське управління у справах ветеранів війни та ВПО
Фото: Миколаївська міська рада

У Миколаєві відбувся конкурс на заміщення вакантних посад управління у справах ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб. За результатами конкурсного відбору, керівником управління став учасник Антитерористичної операції Олександр Терещенко.

Про це кореспондентам Суспільного розповів заступник міського голови Юрій Степанець.

Управління у справах ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб Миколаївської міської ради створили рішенням депутатів міськради від 20 травня 2021 року. На посаду начальника управління було сім претендентів.

"Першим етапом конкурсу було подання та перевірка документів, написання письмової роботи: п’ять питань на знання законодавства, як загальних на знання Конституції, так і окремих законів, а також два питання безпосередньо про специфіку роботу, спеціальне законодавство", — каже Юрій Степанець.

За словами віцемера, загалом до складу новоствореної структури входять вісім працівників. Управління складається з двох відділів: відділу соціального захисту ветеранів та відділу національно-патріотичного виховання.

Основні два питання, якими займається управління, це соціальний захист ветеранів, їхніх сімей та внутрішньо переміщених осіб. І друге питання – це патріотичне виховання.

За словами Юрія Степанця, вирішується питання розташування управління в будівлі міської ради, де працює ліфт для людей на візках.

До виконання посадових обов'язків керівника в управлінні у справах ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб Миколаївської міської ради Олександр Терещенко приступить 17 листопада.

Олександр Терещенко розповів кореспондентам Суспільного про подальші плани на новій посаді.

"Планів дуже багато, тому що перше в України створене управління у справах ветеранів при міській раді. Дуже багато планів з вшанування загиблих військових, створення сектору військових поховань на кладовищі, а також систематизації роботи ветеранів з дітьми, щоб ми могли долучати ветеранів до виховання майбутнього покоління", — каже чоловік.

Що відомо про Олександра Терещенка

З березня 2019 року по квітень 2021 року Олександр Терещенко перебував на посаді заступника Міністра у справах ветеранів України. Звільнився за власним бажанням.

Олександр Терещенко нагороджений почесним знаком недержавного ордена "Народний Герой України" у 2014 році в рамках загальноміської програми Миколаєва "Людина року", володар ордену "За мужність" III ступеня. Засновник Миколаївської філії ГО “Асоціація інвалідів АТО”, ГО “Асоціація учасників та інвалідів АТО” Миколаївської області.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок