Херсонець Ігор Євтушенко став переможцем Чемпіонату світу з джиу-джитсу

Херсонець Ігор Євтушенко став переможцем Чемпіонату світу з джиу-джитсу Фото: Ігор Євтушенко/Facebook

В Об’єднаних Арабських Еміратах відбувся Чемпіонат світу з джиу-джитсу. Херсонець Ігор Євтушенко виборов золоту медаль.

Про це спортсмен написав на власній сторінці у Facebook.

"Я – чемпіон світу. Слів немає, емоції переповнюють. Подробиці пізніше", - написав він.

Ігор Євтушенко виступав у категорії “Майстер 4” (69 кг). У фіналі він переміг представника Азербайджану Азада Джафарзаде, йдеться на сайті Херсонської міської ради.

Що відомо:

• 48-річний Ігор Євтушенко – Чемпіон Європи та України з бразильського джиу-джитсу, працює двірником у херсонській школі номер 57.
  • Відомим Ігор став після того, як у соцмережах попросив допомоги – зібрати гроші на участь у Чемпіонаті світу. У чоловіка мінімальна заробітна плата, тож квиток до Арабських Еміратів придбати було неможливо. Спортсмена підтримали небайдужі українці і він купив квиток на Чемпіонат світу.
  • 11 листопада Ігор Євтушенко вирушив до Арабських Еміратів на Чемпіонат світу з бразильського джиу-джитсу.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон