Вийшов тизер продовження серіалу "Секс і місто": "Кажуть, деякі речі ніколи не змінюються"

Вийшов тизер продовження серіалу "Секс і місто": "Кажуть, деякі речі ніколи не змінюються"

Вийшов тизер продовження серіалу "Секс і місто": "Кажуть, деякі речі ніколи не змінюються"

Стримінговий сервіс HBO Max випустив тизер серіалу "І просто так…" (And Just Like That), продовження "Сексу у великому місті". У ролику з'являються героїні серіалу - Керрі Бредшоу (Сара Джессіка Паркер), Шарлотта Йорк (Крістін Девіс) та Міранда Гоббс (Сінтія Ніксон), які збираються пообідати разом.

"Кажуть, деякі речі ніколи не змінюються, але правда в тому, що життя сповнене сюрпризів. І поки твоя історія розгортається, місто створює себе заново. Просто так. ось як починається новий розділ", - каже за кадром Керрі Бредшоу.

Серіал "І просто так…" складається з десять серій по 30 хвилин, прем’єра відбудеться 9 грудня.

Сюжет розповідає про події через двадцять років після "Сексу і міста". У серіалі з’являться три героїні — Керрі (Сара Джессіка Паркер), Міранда (Синтія Ніксон) та Шарлотта (Крістін Девіс). За словами творців шоу, жінки зіткнуться зі складною реальністю життя та дружби у віці 50 років. Дія розгорнеться в сучасному Нью-Йорку, а одним з елементів історії стане пандемія коронавірусу.

Також серед героїв серіалу з'явиться небінарний персонаж – стенд-ап комік Че Діас, який замінить у відмовій четвірці секс-ікону Саманту. За сюжетом, головна героїня серіалу Керрі Бредшоу регулярно бере участь в подкастах Че, якого в пресреліз HBO описують як людину "з обурливим почуттям гумору, прогресивними та людяними поглядами з гендерних питань".

Небінарного героя зіграють американська актриса і співачка Сара Рамірес, які у серпні 2020 року зробили камінг-аут як небінарна персона, у спілкуванні заведено використовувати займенники "ви", "вони". Сара Рамірес найбільш відомі за медичною драмою "Анатомія пристрасті".

Читайте більше

Квартира Керрі Бредшоу з'явилася на Airbnb – її можна зняти за 605 грн

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант