Компанії США придбали рекордну кількість роботів через брак працівників

Компанії США придбали рекордну кількість роботів через брак працівників

Компанії США придбали рекордну кількість роботів через брак працівників
Association for Advancing Automation / Twitter

За дев'ять місяців 2021 року американські компанії придбали 29 тисяч роботів на загальну суму 1,48 мільярда доларів, що стало рекордним показником в історії США.

Про це повідомляє CNN із посиланням на звіт Асоціації розвитку автоматизації.

Згідно з документом, ця кількість перевищила піковий показник 2017 року та на 37% показник за аналогічний період 2020 року. Причиною роботизації в Асоціації називають високе зростання попиту на товари та продукцію, а також проблеми з наймом професійних фахівців. Зазначається, що багато компаній на тлі наслідків пандемії коронавірусу не змогли залучити чи повернути співробітників.

"Підприємства просто не можуть знайти потрібних людей, тому вони намагаються автоматизуватися", — сказав президент Асоціації розвитку автоматизації Джефф Бернстайн.

Переважно роботів купували автомобільні та металургійні компанії, а також виробники харчових продуктів. Загалом підвищений попит на роботів зафіксували майже у всіх секторах економіки США.

Що відомо

  • У вересні американська компанія Amazon анонсувала вихід на ринок домашнього автономного робота, схожого на собаку.
  • У січні житель англійського міста Мілтон-Кейнс використав робота-кур'єра для того, щоб зробити пропозицію своїй дівчині.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок