Стежить за житлом і відтворює музику. Amazon розробила домашнього робота-собаку

Стежить за житлом і відтворює музику. Amazon розробила домашнього робота-собаку

Стежить за житлом і відтворює музику. Amazon розробила домашнього робота-собаку
. СNN

Американська компанія Amazon анонсувала вихід на ринок домашнього автономного робота, схожого на собаку. Йому дали ім'я Astro.

Як повідомляє CNN, домашній робот призначений для виконання таких завдань, як спостереження за житлом, налаштування підпрограм і нагадувань. Astro, зокрема, може повідомляти господареві про виявлення "чогось незвичайного". Крім того, робот здатен відтворювати музику і телешоу, катаючись по дому.

Він оснащений камерами для запису того, що він бачить, щоб користувачі на відстані могли перевірити, чим займаються домашні тварини або люди похилого віку. Робот також може реагувати на команди голосового помічника.

Пристрій оснащений камерою, що здатна підійматися до одного метра у висоту. За допомогою неї Astro здійснює моніторинг будинку. Продажі робота-собаки від Amazon почнуться найближчим часом, але поки лише в США. Його початкова ціна складає 999,99 долара.

Що відомо

  • У травні 2020 року 16-річна школярка з Дніпра перемогла в онлайн-конкурсі з інноваційних розробок STEM IS FEM. Дівчина представила на конкурсі модель робота СМА у стаціонарі, якій зменшить контакт медиків з хворими.
  • Українські стартапери Євген Третяк та Антон Варавін розробили робота-помічника "Елая". Він добре підходить для перевезення вантажу та збору врожаю.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок