Співачка KOLA: Хочу, щоб всі, в кого ще є бабуся та дідусь, приділяли їм більше уваги

Співачка KOLA: Хочу, щоб всі, в кого ще є бабуся та дідусь, приділяли їм більше уваги

Співачка KOLA: Хочу, щоб всі, в кого ще є бабуся та дідусь, приділяли їм більше уваги

Співачка KOLA (Анастасія Прудіус) випустила на цифрових музичних платформах пісню-посвяту своїй бабусі під назвою "Ба", співавтором якої став репер Skofka.

В ефірі "Радіо Промінь" KOLA розповіла про те, які спогади зберегла про бабусю та дідуся, як саме доклав руки до пісні "Ба" Skofka, а також що робила співачка, аби не захворіти напередодні важливого виступу.

Анастасіє з ким і як створювалася пісня "Ба"?

Ця пісня створювалася разом з Вовою Самолюком (Skofka), автором хіта "Додому" з гуртом KALUSH. Я прийшла до Вови, сказала що хочу зробити пісню для бабусі, розповіла йому про ставок, про все, що ми робили, мої думки і спогади. І ми з Вовою все це зібрали докупи. Вова дуже талановитий, я йому неймовірно вдячна. І так народилась пісня.

Для себе ти вже визначилася – ти виконавиця чи авторка пісень?

Я вчуся і мені дуже хочеться бути саундпродюсером. Я роблю пісні для інших виконавців різними мовами. Мені ще потрібно багато вчитися, щоб писати так геніальною, як Вова.

Співачка KOLA: Хочу, щоб всі, в кого ще є бабуся та дідусь, приділяли їм більше уваги
Співачка KOLA у дитинстві з рідними.

Що ти згадуєш про своїх бабусю й дідуся?

Бабуся та дідусь завжди робили все можливе, щоб я була найщасливішою, щоб у мене все було. Мені мама казала, що не можна пити солодке, не треба їсти солодке. Але вони все одно потайки мене вели в якийсь магазин, щось купляли, бо розуміли, що я це хочу. Вони не могли сказати "ні". Дідусь збирав мені вранці малинку, приносив в кружечці, ставив і казав, що давай, доню, їж, а потім приходь до нас. Коли я приїжджала до них, то в мене завжди було таке відчуття щастя, відчуття, що це просто неймовірне літо. Кожного року я дуже сумувала за ними. Я обожнювала їздити до них. Але потім, коли я вже зросла, школа і якісь табори почалися, я не їздила вже влітку до них так багато і так часто.

Бабуся все робила для мене – вона казки читала, вона мене вчила, вона розповідала якісь легенди. Вона водила мене на завод, де переробляли пшеницю, показувала, як все працює. Також вона працювала на вагах: заїжджали великі машини, вона їх зважувала, і вчила мене рахувати на рахівницях. Бабуся й дідусь мене дуже любили, я була найулюбленіша онука. Дуже багато спогадів. Звісно, вони в моєму серці, я завжди про них пам'ятаю і дуже люблю. І хочу, щоб всі, в кого ще є бабуся та дідусь, приділяли їм більше уваги.

Якось я про тебе читала і наштовхнулася на дещо знайоме: ти говорила, що перед важливими подіями неодмінно хворієш. Це така психосоматика?

Так, в мене було таке кілька разів. Мабуть, я дуже нервувала і через це в мене траплялись завжди якісь серйозні хвороби. Наприклад, запалення легенів, а не просто кашель. Я працюю над цим і досі. Але ось в "Голосі" (шоу "Голос Країни" ,– авт.), який був у цьому році, я не захворіла. Напередодні сліпих прослуховувань я вмикала мантру здоров’я і слухала її усю ніч. Я собі казала : "Настя, ти не можеш захворіти, ти просто слабачка, якщо ти зараз захворієш". Так я розмовляла з собою цілу ніч. В мене разів чотири грала мантра, я прокидалася від того, що вона закінчувалась, і знову її вмикала. Мені здавалося, що вона мені дуже допомагає. Я не захворіла ні перед сліпими прослуховуваннями, ні перед наступними виходами на сцену. Мені здається, я переборола цю проблему. Зараз такого нема і не буде.

Коли ти прийшла на шоу "Голос Країни", то казала, що йдеш, щоб стати великою артисткою. Які в тебе амбіції?

Я хочу залишити слід в українській культурі. Я хочу розвивати українську музику. Я хочу співати непрості пісні. Я хочу, щоб вони несли цінність, щоб люди щось дізнавалися з цих пісень, щоб вони залишалися в серцях надовго. Звісно, я хочу виступати й на великій сцені, хочу збирати великі майданчики. Я мрію про це, але не так, щоб я думала про це кожен день. Я зараз готую декілька нових пісень. І, звісно, мрію про те, щоб в мене були концерти й все таке інше, але, мабуть, найголовніше – це робити реально змістовні пісні.

Співачка KOLA: Хочу, щоб всі, в кого ще є бабуся та дідусь, приділяли їм більше уваги

Над чим ти зараз працюєш? І з ким?

Я працюю зараз над кількома новими піснями. У нас вже є відзнятий кліп на одну з них, але ми цю пісню видамо трішки пізніше. А зараз я працюю над новою піснею разом з PROBASS, він робить круте аранжування. Пісня матиме назву "Маленька дівчинка". Я співатиму знову про себе, про те, що я маленька, хоч і доросла зовні для всіх. Але я мрію і вірю, як дитина, у все, що відбувається довкола мене, проте я при цьому й сильна. Зараз зніматимемо кліп на цю пісню.

Чи плануються концертні програми? Де тебе можна буде почути наживо?

Поки що концертних програм не плануємо. Мені ще потрібно багато працювати, написати багато пісень, щоб була програма. Я гадаю, що в наступному році в мене будуть концерти, я дуже мрію про це. Планується, що ми випускатимемо пісню майже кожен місяць, тому я гадаю, що ми назбираємо достатню кількість пісень, щоб зробити концерт.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант