ФК "Чернігів" вдома переграв київський "Рубікон"

. ФК "Чернігів"

Сьогодні, 13 листопада, в рамках 18 туру Другої ліги групи "А" футбольний клуб "Чернігів" вдома приймав ФК "Рубікон" з Києва. Матч завершився із рахунком 2:1 на користь чернігівських «тигрів».

Першими рахунок відкрили Чернігівці - на 33 хвилині матчу дальнім ударом вразив ворота киян Дмитро Мироненко. Наприкінці першого тайму "Рубікон" зрівняв рахунок, відзначився голом Владислав Зоренко.

У другому таймі на 85 хвилині гравець «Чернігова» Олексій Зенченко, після розіграшу кутового, головою переправив м’яч у ворота «Рубікону» і поставив фінальну крапку в матчі.

За результатом гри чернігівські «тигри» піднялися на 10 сходинку турнірної таблиці. Матч із "Рубіконом" став останнім домашнім матчем в цьому році. У наступному турі 20 листопада ФК "Чернігів" зіграє на виїзді із черкаським "Дніпром".