Обмежувальні заходи ввели у Чернігові для запобігання розповсюдженню коронавірусу

Обмежувальні заходи ввели у Чернігові для запобігання розповсюдженню коронавірусу

Обмежувальні заходи ввели у Чернігові для запобігання розповсюдженню коронавірусу оригінальне

Всеукраїнський конкурс «Кобзарська Юнь» відмінили і перенесли на травень, ранки в садках пройшли без батьків, а у школах відмінили всі масові заходи. Такі обмежувальні заходи ввели у Чернігові для запобігання розповсюдженню коронавірусу.

9-річний Олександр Шевченко прийшов на репетицію до музичної школи. Грає на бандурі 3 роки. Сьогодні він мав виступити на Всеукраїнському конкурсі «Кобзарська Юнь».

Конкурс відмінили через введення обмежувальних заходів у Чернігові. І перенесли на травень. Олександр каже,через це засмутився.

«Я маю надію, що я дуже багато підготуюся і зароблю 1 місце.»

Ольга Астаф’єва, директорка Чернігівської музичної школи № 1 ім. Вільконського каже: «І ми чекали на 70 учасників конкурсу, на 32 викладачі цих дітей, які приїздять із 9 областей України. І, на жаль, у зв’язку з введенням обмежувальних заходів, ми не змогли провести сьогодні відкриття і проведення конкурсу. Але ж, безумовно, ми його проведемо. Плануємо на травень.»

Всіх учасників конкурсу обдзвонили вчора ввечері і попередили про перенесення конкурсу, каже Ольга Астаф’єва.

«Безумовно, здавали квитки і таке інше. Але ж усіх попередили. Ми обдзвонювали і Волинь, і Донецьк, і Черкаси – всі розуміють, що це серйозні речі.»

У садочках Чернігова ранкові свята до дня 8 березня пройдуть без батьків. Таке свято провели сьогодні в 16 садочку.

Завідувачка дитячого садка №16 Ірина Терещенко: «Наші свята і сьогодні, і завтра проходитимуть без присутності батьків. Тема, звичайно, така для мам, в більшості, і хотілося аби вони послухали, але здоров’я і життя дітей таки важливіше. У нас глядачами були наші вихователі і наші діти. Діти одні до одних приходитимуть на свята, аплодуватимуть, і буде підтримка для тих, хто виступатиме.»

Масові заходи відмінили і в школах міста, каже заступниця начальника управління освіти міськради Олена Горна.

«Буде йти звичайний освітній процес. Масові заходи проводитися не будуть. Були посилені заходи безпеки, а саме, посилений дезінфекційний режим у закладах освіти. З батьками і дітьми проводяться бесіди профілактичні щодо дотримання правил особистої гігієни.»

Для запобігання розповсюдженню коронавірусу обмежувальні заходи ввели в бібліотеках, художніх та музичних школах міста, каже начальник управління культури Олександр Шевчук.

«Бібліотечна система заходи всі зараз відміняє, тому до Дня Шевченка і до 8 Березня багато заходів, а тому, в даному випадку, ми ці заходи не будемо проводити.»

Також змінили план роботи міського палацу культури у березені, каже Олександр Шевчук, начальник управління культури і туризму міськради:

«Всі заходи, де беруть участь діти, ми відміняємо у березні-місяці, а якщо це гастролі, то ми офіційно попереджаємо організаторів про те, що є така небезпека. І тоді вже на їхнє рішення. Оскільки гастролі - це квитки і оренда, і є певні юридичні відносини, тому, в будь-якому випадку, ми всіх попереджаємо.»

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди