Збірна України з хокею втратила перемогу і програла в серії булітів Італії

Збірна України з хокею втратила перемогу і програла в серії булітів Італії ФХУ

Українці майже здобули перемогу на характері, але у підсумку втратили її на булітах.

Збірна України розпочала виступи на товариському турнірі міжнародному турнірі Euro Ice Hockey Challenge. У другий день змагань українці програли представнику еліти - збірній Італії.

Україна проводила свій матч останньою серед трійки учасників групового етапу: у перший день змагань Угорщина перемогла Італію з результатом 4:1. Наступні два дні мала грати українська команда.

На товариський турнір збірна України була заявлена у складі 22 хокеїстів. Проте перед самим початком змагань відбулися зміни - "Донбас" відкликав шістьох гравців (за винятком форварда Віталія Ляльки, з яким розірвав контракт). Ще одного хокеїста, Павла Рубана, відкликав "Краматорськ".

Україна у короткі терміни знайшла заміну хокеїстам. Сім гравців "Сокола", що мають російське громадянство - захисники Єгор Мажуга, Міхаїл Рибалко і Андрєй Алексєєв, нападники Єгор Кузьменко, Антон Рубан, Алєксандр Павленко та Андрєй Смірнов - приєдналися до команди в Будапешті..

Першим суперником збірної України стала Італія - представник елітного хокейного дивізіону. За всю історію виступів українські хокеїсти чотири рази грали проти італійців: дві перемоги та дві поразки.

Італія швидко вийшла уперед - вже наприкінці четвертої хвилини шайбою з ближньої відстані відзначився форвард Марко Санна. Ще пару небезпечних моментів італійці мали ще у першому періоді, у складі України міг відзначитися Андрій Міхнов, але жодній із команд змінити рахунок не вдалося.

У другому періоді Україна одразу кілька разів створювала загрозу біля воріт Італії. Однак ані Міхнов, ані Лялька, ані Кузьменко свої моменти не реалізували - у гру активно втручався голкіпер Давіде Фадані. А на 35-й хвилині Італія відзначилася вдруге - дубль на рахунку Санни.

Україні вдалося відіграти одну шайбу. На 13-й хвилині третього періоду українці використали чисельну більшість, а Міхнов відзначився шайбою.

За сім хвилин українські хокеїсти мали ще кілька нагод, щоб зрівняти рахунок та перевести гру в овертайм. Однак змогли навіть більше! На 58-й хвилині відзначився Рибалко, а уже через хвилину Міхнов вивів Україну уперед.

Проте втримати перемогу в основний час українцям не вдалося. За секунду до кінця Італія мала перевагу в два польових (вилучення Матусевича та зняття голкіпера), яку реалізувала - відзначився Джозеф Міцці.

Овертайм переможця не визначив. А у серії булітів італійці виявилися влучнішими, закинувши дві шайби. Україна жодну з чотирьох спроб не використала.

Euro Ice Hockey Challenge

Італія - Україна 4:3Б (1:0, 1:0, 0:3, 1:0)

Шайби: Санна, 4, 35 - Міхнов, 53, 59, Рибалко, 58

• Субота, 13 листопада. Угорщина - Україна.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів