Карантинні обмеження на Черкащині діятимуть два тижні. Про це під час брифінгу повідомив очільник Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко, передає власна кореспондентка Суспільного з місця події.
З його слів, цього часу має вистачити, аби ситуація з захворюваннями в області стабілізувалася:
"Наше основне завдання – аби медична система витримала це навантаження. Сподіваємося, що два тижні обмежень для цього вистачить. У нас достатньо пунктів щеплень і кількість охочих вакцинуватися побільшала, і, хоч є черги, вони не постійні", зазначив Олександр Скічко.
Очільник управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Володимир Папач розповів, що працівники управління перевіряють дотримання карантинних обмежень в закладах області:
"Станом на 12:00 в області перевірили 145 закладів. Під час перевірок виявили 16 об'єктів з порушеннями — у них не було документів про вакцинацію, не було засобів індивідуального захисту. Загалом склали 13 протоколів про порушення санітарного законодавства".
За словами начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області до 30 мобільних груп перевіряють дотримання обмежень в області.
"Ми перевіряємо громадський транспорт та розважальні заклади. За добу склали вже 76 адмінматеріалів про порушення в області. Серйозних порушень немає. Більшість громадян дотримуються карантинних заходів", – зазначив він.
Олександр Скічко звернувся до Михайла Куратченка, аби поліція посилено контролювала нічні заклади на дотримання вимог.
Наживо
Що відомо
- 8 листопада набрало чинності рішення про обов'язкову вакцинацію представників окремих професій — співробітників центральних органів влади, державних адміністрацій та освітян. Невакцинованих працівників у МОЗ обіцяють відсторонити від роботи.
- Понад пів тисячі працівників закладів освіти Черкащини відсторонили від роботи через відсутність сертифікату про вакцинацію від коронавірусу.
- Українцям, яких усунуть від роботи за відмову від вакцинації проти коронавірусу, не надаватимуть допомогу за лікарняними листками.
- Профспілка закликала відкласти відсторонення освітян від роботи через відсутність СОVID-вакцинації.
- Перш ніж відсторонити невакцинованого від коронавірусу працівника від роботи, працедавець має письмово зафіксувати факт відмови працівника від щеплення. Про це розповів в.о. Голови Державної служби з питань праці Ігор Дегнера.
Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України