Волинь — на п'ятому місці за кількістю здійснених щеплень за добу в Україні

Волинь — на п'ятому місці за кількістю здійснених щеплень за добу в Україні

Волинь — на п'ятому місці за кількістю здійснених щеплень за добу в Україні
Суспільне Волинь

Упродовж 11 листопада 8 323 жителі області отримали щеплення проти COVID-19. За темпами вакцинації цей показник займає п’яте місце серед усіх областей в державі, — повідомляють в облдержадміністрації.

Першою дозою за добу щепили 5 448 жителів області, другою – 2 875.

Від початку вакцинальної кампанії отримали одну дозу – 250 625 людей, отримали дві дози та повністю імунізовані – 158 068 людей. Загалом від початку вакцинальної кампанії на Волині зробили 408 693 щеплення.

Таким чином на Волині першою дозою щепленні майже 31% населення, другою дозою - 20%, — про це під час брифінгу розповіла заступниці директора обласного центру контролю та профілактики хвороб Лариса Дудковська. З її слів, впродовж жовтня темпи вакцинації на Волині збільшились в два рази, нині темпи нарощуються щодня.

Станом на 21 жовтня 2021 року на Волині працюють 9 центрів масової вакцинації населення та 90 пунктів щеплень.

Нині в області можна щепитися чотирма видами вакцини Comirnaty, AstraZeneca, CoronoVac та Moderna. Вакцини Moderna в область надійшло 15 000, її розподілили між медичними закладами Волині, — розповіла заступниця начальника обласного управління охорони здоров'я Тетяна Трач.

Що відомо

  • За добу, 11 листопада, на Волині 719 нових випадків інфікування COVID-19, 21 людина померла
  • З 00:00 години 8 листопада Волинь перейшла до "червоної" карантинної зони. Таке рішення ухвалила Державна комісія ТЕБ та НС.
  • На Волині від 8 листопада черги на вакцинацію і за COVID-сертифікатами. У Луцькому центрі первинної меддопомоги за день роблять до двох тисяч щеплень.
  • У трьох містах та в громаді на Волині запрацювали пункти допомоги з COVID-сертифікатами

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

На початок