"Мистецький арсенал" презентує 3D-тур виставкою "Футуромарення"

"Мистецький арсенал" презентує 3D-тур виставкою "Футуромарення"

"Мистецький арсенал" презентує 3D-тур виставкою "Футуромарення"

Відтепер виставковий проєкт "Футуромарення" можна переглянути віртуально з будь-якого куточка світу. Відвідати 3D-тур можна тут.

"На вас чекають 9 виставкових залів, розповідь аудіогіда про концепцію кожної зали і про твори, розміщені в ній, та 30 точок про український футуризм із докладною інформацією", — пише "Мистецький арсенал".

Як зазначається, експозиція в "Мистецькому арсеналі" презентує найбільш радикальну візію мистецтв 1920-х в Україні: деструкції старої мистецької форми та її модернізації. Експеримент і провокація, змішування серйозного і смішного, політичного і побутового — таким був шлях футуризму. Проєкт "Футуромарення" — не лише про мистецтво. Він передусім про людину і суспільство, які постають перед викликами доби — соціальними, економічними, світоглядними.

Що відомо

  • Виставка займає 4 тисячі квадратних метрів "Мистецького арсеналу". Представлені майже півтисячі експонатів — це і знакові, і маловідомі твори з 19 державних інституцій культури (музеїв, архівів, бібліотек, дослідницьких центрів) та 8 приватних колекцій, архівні документи, фотографії, ігрові та хронікальні кінострічки.
  • Експеримент і провокація, змішування серйозного і смішного, політичного і побутового — таким був шлях футуризму. Проєкт "Футуромарення" — не лише про мистецтво. Він передусім про людину і суспільство, які постають перед викликами доби — соціальними, економічними, світоглядними.
  • Куратори "Футуромарення" — Вікторія Величко та Ігор Оксаметний — працювали над проєктом понад два роки, досліджуючи архіви та фонди українських музеїв.

Читайте також

"Фокстроти": У мережу виклали музичний альбом Жадана і Гуржи з голосами українських поетів

Яскравий авангардний спалах: "Мистецький арсенал" презентує виставку "ФУТУРОМАРЕННЯ"

У Мистецькому арсеналі покажуть перформанс про художницю-авангардистку Олександру Екстер

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант