Франція залишила відкритими кордони для вакцинованих українців – МЗС

Франція залишила відкритими кордони для вакцинованих українців – МЗС

Франція залишила відкритими кордони для вакцинованих українців – МЗС
УНІАН

Франція ухвалила рішення залишити кордони відкритими для вакцинованих від коронавірусу українців.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Twitter.

“Франція ухвалила рішення залишити кордони відкритими для українців, які пройшли повний курс вакцинації”, - написав міністр закордонних справ.

Він також додав, що МЗС продовжує працювати із партнерами в Європейському Союзі, аби українці мали максимальну свободу подорожей.

Умови в'їзду до Франції опубліковані на сайті Консульської служби України.

Що відомо

  • Європейський союз 9 листопада офіційно виключив Україну зі списку безпечних країн для подорожей, зважаючи на ситуацію з захворюваністю COVID-19 у країні.
  • Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що рішення про виключення України з "зеленого списку" Євросоюзу має рекомендаційний характер – фінальне рішення про обмеження на в'їзд прийматиме кожна окрема країна Союзу.
  • Кордони для громадян України вирішили не закривати у Хорватії, Нідерландах, Естонії, Кіпрі, Австрії, Чехії, Бельгії та Данії.
  • Ірландія стала дев’ятою країною Європейського союзу, яка не буде закривати кордони для громадян України.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок